فهرست
قاب روز؛ حامی کی‌روش در اردوی تیم ملی
قاب روز؛ حامی کی‌روش در اردوی تیم ملی

قاب روز؛ حامی کی‌روش در اردوی تیم ملی

آی اسپورت – تمرین روز گذشته تیم ملی مهمان ویژه ای داشت. فرد ریشویی که در این تصویر می بینید عارف محمدوند بازیکن سابق تیمهای پرسپولیس و پاس تهران است که دیروز تمرین شاگردان کی روش را از نزدیک دید و دقایقی با سرمربی تیم ملی صحبت کرد. محمدوند در گفتگویی که با فارس داشته طوری حرف زده که او را می توان در جبهه حامیان کی روش قرار داد:" شخص آقای کی‌روش با تمامی کاستی ها و فشار های حاشیه‌ای کماکان به طور جدی به کار خود ادامه می‌دهند. او مربی بزرگی است و از جایگاه بزرگی به کشور ما آمده باید قدر اینگونه مربیان را دانست و شرایط را برای حضور مربیان اینچنینی در فوتبال ایران فراهم‌ کرد."

 

۱۴ ۲  
آی اسپورت
2018-05-27 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
عارف محمدوند کجای این فوتباله که حامی کیروش بشه؟! تو همین سایت هم یه پرسپولیس واقعی هست که حامی سرسخت کیروشه (نه تیم ملی!!) بیایید برای اون هم خبر کار کنید! اینقدر اوضاع کیروش خراب شده که لای بنجلها و بازیکنای تعویضی تیمها براش دنبال حامی میگردید؟؟!
میلاد طرفدار تیم همیشه ملی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
آره دوست عزیز شما درست میگی...عارف کیه اصلا، آخه شما کلا سنت به زور دو رقمی شده و اصلا قد نمیده به دوران عارف و امثال عارف...به هر حال کی روش هم دیگه رفتنی شده و فقط گذر زمان همه چیز رو مشخص میکنه...اونوقته که دوست دارم بیای همینجا و با آیدی حرف ناحساب بگی که اشتباه کردی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر