فهرست
آمار ژاوی مقابل استقلال: دقت پاس: 78%
آمار ژاوی مقابل استقلال: دقت پاس: 78%

آمار ژاوی مقابل استقلال: دقت پاس: 78%

آی اسپورت- ژاوی هرناندس و السد در ورزشگاه مملو از جمعیت آزادی، وداع تلخی با لیگ آسیا داشتند. ژاوی در این مسابقه پنجاه‌وهشت پاس ارسال کرد که دقت پاسش در بازی مقابل استقلال، 78 درصد بود. البته شش پاس از سیزده اشتباه ژاوی، روی ضربات ایستگاهی بود که سانترهایش به مقصد نمی‌رسید. ژاوی در این مسابقه سه شوت هم زد که دو تای آن درون چارچوب بود و واکنش رحمتی مهار شد. تنها شوت خارج از چارچوبش هم روی ضربه ایستگاهی نیمه نخست بود که با اختلافی کمی به بیرون رفت. هرناندس پنج بار در این مسابقه اقدام به دریبل کرد که در شصت درصد موافق موفق بود. آمار کامل ژاوی را در این مسابقه به طور اختصاصی در آی‌اسپورت مشاهده می‌کنید. 

 

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-02-07 22:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
محمد
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
با این حال هر وقت توپ به ژاوی میرسید کلاس متفاوتش رو به همه بازیکنای زمین نشون میداد
برزو
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۵
ژاوي فقط پاس كوتاه خوب ميداد تو بارسلونا هم كه بود.
بيشترين پاس گلي كه به مسي داده شده هم دني الوز داده
محمد
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
با این حال هر وقت توپ به ژاوی میرسید کلاس متفاوتش رو به همه بازیکنای زمین نشون میداد
۶
التماس تفکر
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۷
ژاوی این بار از نزدیک به ما نشون داد که فوتبال ایران هیچ جایی از فوتبال روز دنیا قرار نداره. وقتی یه بازیکن 37 ساله این مدلی تفاوت هارو ایجاد میکنه تو زمین، ناخود آگاه تو گوش من فوتبال دوست ایرانی میخونه که فوتبال ایران با رفعیعی ها، نور افکن ها، قوچی ها و آزمون ها بازم در مقابل فوتبال دنیا به صفر میل میکنه. زور نیست استعدادشو نداریم.

بچسبیم به والیبال که استعداد بهترین شدن تو دنیا رو داریم :))

یادم رفت بگم تبریک به استقلال بابت برد شیرینشون. به من یکی خیلی چسبید
مهدی خوش خواهش
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۲
یادمون نره ژاوی یکی از بهترین های دنیا بوده و بازی جوانی مثل نورافکن مقابلش اونقدرها هم بد نبوده که شما میگید. همین ژاوی تو اروپا درصد پاس صحیحش بالای 90 بود خیلی وقتا.
۵
هرمز
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۳
ازین که ژاوی طبق انتظار خوب بازی کرد شکی نیست ولی خیلی خاص هم نبود. اگه اینطور بود حداقل یه پاس کلیدی منجر به گل میداد. به نظرم در کل در مهارش موفق بودن. میتونست خیلی خطرناکتر باشه. در ضمن هیچکی به این نکته دقت نمیکنه که توی فاز دفاعی تیمش خیلی ضعیف و بی خاصیت بود و اصلا جنگنده نبود.

زنده باد جوونای استقلال
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر