فهرست
ادعای روز: رحمتی جام سوم را از استقلال گرفت!
ادعای روز: رحمتی جام سوم را از استقلال گرفت!

ادعای روز: رحمتی جام سوم را از استقلال گرفت!

آی اسپورت - محمد نوری یکی از پیشکسوتان استقلال نظر جالبی درباره دلیل ناکامی‌های استقلال دارد. او سید مهدی رحمتی را عامل اصلی ناکامی‌های اخیر استقلال می‌داند. نوری درباره این ادعایش اینطور توضیح می‌دهد

-از ابتدای فصل مصاحبه کردم و گفتم حفظ رحمتی در استقلال بزرگترین اشتباه است. الان هم می‌گویم بهتر است نیم فصل از استقلال برود. فصل گذشته وقتی استقلال شرایطی داشت که هم قهرمان لیگ شود و هم قهرمان جام حذفی، متاسفانه مهدی رحمتی با ارتکاب یک اشتباه بزرگ در جریان بازی با تراکتورسازی و ایجاد حاشیه‌های بزرگ قهرمانی این تیم را به خطر انداخت و در نهایت این عنوان از دست رفت.

-دامنه همان حاشیه‌های بازی فصل گذشته با تراکتورسازی به فینال جام حذفی هم کشیده شد و باعث شد استقلال قهرمانی جام حذفی را هم از دست داد. رحمتی در آن بازی هم آنقدر بی تمرکز بود که حتی یکی از ۵ ضربه پنالتی ذوب آهنی‌ها را هم نگرفت. آن هم رحمتی که استاد مهار پنالتی است.

-استقلال در صورت صعود به مرحله بعد جام حذفی شانس زیادی برای کسب قهرمانی داشت، اما دیروز این شانس هم از دست استقلال رفت. من کاری به اتفاقات پیش از بازی ندارم که گویا رحمتی گفته در بازی کردن مردد بوده است. اما از نظر فنی او لااقل روی یک گل کاملا مقصر بود.

-من دشمنی شخصی با رحمتی ندارم، اما واقعیت این است که رحمتی در کنار سیوهای فوق العاده‌ای که دارد، گل بد هم زیاد می‌خورد. شکست‌های سنگین با تعداد گل بالا هم در کارنامه رحمتی کم نیست. مثل دربی که ۴ گل خورد، یا تراکتورسازی فصل قبل که ۳ گل خورد، همین بازی با نفت که ۳ گل خورد و بازی‌های دیگر.

-منصوریان را نمی‌دانم، اما اگر مسئولیت استقلال با من بود فعلا به رحمتی استراحت می دادم و موقعیت را در اختیار یک دروازه بان جوان می گذاشتم. وقتی قرار است استقلال دو تا و سه تا و چهار تا بخورد، لااقل یک دروازه بان جوان این گل ها را بخورد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-21 13:36:00
نظر دهید

۳ نظر
سید دست طلایی سرور لنگیایی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
بهتره آقای نوری جنابعالی نظرتو واسه خودت نگه داری حالا خوبه کل ایران حتی لنگیا رحمتی رو هنوز دارن به خاطر اون سوپر واکنشش سر شوت رضاوند قبل از گل اول استقلال تحسین میکنن تو میگی رحمتی مقصر باخت بوده؟ اگه رحمتی نبود و اون توپ گل میشد که تو ۹۰ دقیقه بازی رو میباختیم و کار اصلا به ۱۲۰ دقیقه نمیکشید. بهتره شما به اصطلاح پیشکسوتا اصلا مصاحبه نکنید
۴
برزو
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
چرا از اون توپ ها و موقعيت هاي 100%اي كه رحمتي گرفت حرفي نميزني؟ تو هر بازي ده تا سيو داره يكيشم گل ميشه. مقصر دفاعه نه رحمتي.
گل دوم تراكتور اون هفته تقصير رحمتي بود؟
دفاع ناهماهنگه رحمتي اگه نبود اوضاع استقلال خيلي خراب تر از اين بود.
۴
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
وقتی قرار است استقلال دو تا و سه تا و چهار تا بخورد، لااقل یک دروازه بان جوان این گل ها را بخورد.
اشاره دارد به دربی فروردین هههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر