فهرست
رسمی؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد
رسمی؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

رسمی؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

آی اسپورت - فرهاد مجیدی بعد از مذاکرات با باشگاه استقلال رسماً هدایت این تیم را بر عهده گرفت. این برای سومین بار است که مجیدی هدایت آبی‌پوشان را برعهده می‌گیرد. تمرینات تیم استقلال فردا با حضور این مربی برگزار خواهد شد. مجیدی که پیش از این هم دوبار به عنوان مربی استقلال انتخاب شده بود جدایی زودهنگامی از استقلال داشت اما این بار در صورتی که روند نتایح مجیدی مورد رضایت مدیران و هواداران آبی باشد او تا پایان فصل بیست و دوم سرمربی استقلال خواهد بود. قرارداد جدید مجیدی با استقلال دو سال و نیم اعتبار دارد.

  ۳  
آی اسپورت
2021-03-03 14:59:00
نظر دهید

۳ نظر
محسن
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۸:۴۴
حالا کی قراره قهر کنی؟؟؟ دقت کردین بعد که دیگه فوتبال بازی نکرده،تیام دیگه در دبی زندگی نمیکنه؟ یعنی باید رید به دهن کسی که عبارت اسطوره را در فوتبال درپیت ایران خلق کرد.این آخه چه سادسیمیه این داره.مثل معلوم‌الحالها همیشه آماده جایگزین شدن است! میاد و یه ادا و عشوه‌ای میاد و دوباره قهر دوباره قهر.کدوم چس‌مغز و بیشرمی این را دوباره علم کرده؟این آقا اینکاره نیست که نیست که نیست.
اسمان
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۹:۲۰
مجیدی نشسته خونه.منتظر مربی استقلال کله پا بشه.سریع بیاد جاشو بگیره.ایشون اگه مربی بود.تا الان مربیگری یک تیم را قبول میکرد.
Ali
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۴۹
#ملکه_گدایان امد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر