فهرست
فتل شانس آورد/ توهین رادیویی محرومیتی نداشت
فتل شانس آورد/ توهین رادیویی محرومیتی نداشت

فتل شانس آورد/ توهین رادیویی محرومیتی نداشت

 آی اسپورت- فیا تصمیم گرفته که بعد از عذرخواهی سباستین فتل، جریمه ای برای رفتار توهین آمیزش نسبت به چارلی وایتینگ، مدیر مسابقه فرمول یک در گرندپری مکزیک در نظر نگیرند.

بیانیه کامل فیا:     در اواخر گرندپری مکزیک، سباستین فتل راننده ی تیم فراری از لغاتی زشت و زننده در رادیوی تیمی استفاده کرده و همچنین او به مدیر مسابقه فرمول یک، چارلی وایتینگ و رقیبانش توهین کرده، این موضوع در زمانی که مسابقه به طور زنده پخش می شد، اتفاق افتاد بلافاصله بعد از این اتفاق، سباستین فتل از چارلی وایتینگ عذرخواهی کرد و از رفتار خودش پشیمان بود. همچنین او مبتکرانه، در نامه هایی جداگانه به چارلی وایتینگ و جین تاد، مدیر فیا، عذرخواهی اش را بیان کرده. او گفت که نمی خواهد با ورشتپن برخوردی داشته باشد و قول داد که سعی می کند این چنین تنشی هایی بین آنها ایجاد نشود.با بازتاب این عذرخواهی صادقانه و تعهدی قوی، مدیر فیا تصمیم گرفت که اقدامی علیه آقای فتل صورت نگیرد.

    فیا همیشه استفاده از کلمات زشت و توهین آمیز در موتور اسپرت را منع می کند و از همه ی شرکت کنندگان انتظار می رود که با احترام برخورد کنند و برای مردم، به ویژه نسل جوان الگو باشند.البته فیا از این فرصت استفاده کرد و به همه توصیه کرد، اگر در آینده، اتفاقی نظیر آنچه در مکزیکو رخ داد، بیافتد، قطعا با جریمه انضباطی برخورد خواهد کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2016-11-03 18:07:00
نظر دهید
۱ نظر
برزو
جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵
محرومیت فتل به درآمدهای f1 ضربه میزنه وگرنه دلشون واسه کسی نسوخته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر