فهرست
استراماچونی در کنفرانس: استقلال کامل نیست!
استراماچونی در کنفرانس: استقلال کامل نیست!

استراماچونی در کنفرانس: استقلال کامل نیست!

آی اسپورت - آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال 2 ماه بعد از حضور در تهران مجددا برابر خبرنگاران در شهر تبریز نشست تا در جلسه پرسش و پاسخ با اصحاب رسانه قبل از دیدار با ماشین سازی شرکت کند. او درباره دیدار با ماشین سازی گفت: بازی با ماشین سازی در خارج از خانه برای ما آسان نیست و این تیم نسبت به دیدار دوستانه تغییراتی داشته است. آنها نسبت به فصل گذشته بهترین دفاع وسط خود را به تیم پرسپولیس دادند و تعدادی از بازیکنان آنها به تراکتورسازی و دیگر تیم ها رفتند. آنها امسال ترکیب ثابت در خط میانی خواهند داشت و وینگرهای بهتری دارند. یک دروازه بان خیلی خوب جذب کردند. ما به آنها احترام می گذاریم اما برای برد اینجا حضور داریم. همچنین می دانم که تراکتورسازی از بهترین تیم های فوتبال ایران است و در تبریز حضور دارد و مالک ماشین سازی نیز مالک تراکتورسازی است. می دانم که تراکتورسازی برای امسال انگیزه های زیادی دارد و تبریز یکی از مهم ترین شهرهای فوتبال ایران است.

در خط حمله کامل نیستیم 

در پیش فصل به سختی کار و تلاش کردیم. می دانم که برای بازیکنان جدید این روش کار جدید خواهد بود. همچنین ما تغییر روش داشتیم که برای آشنایی بازیکنان با آن نیاز به زمان داریم. تمام بازیکنان توانایی خود را در تمرینات نشان دادند. اگرچه تیم ما در خط حمله کامل نیست اما شرایط خوبی داریم. ما یک پیش فصل بسیار خوب داشتیم و به تمام بازیکنان گفتم که بازی های دوستانه را باید فراموش کنند زیرا لیگ یک موضوع متفاوت است. به آنها گفتم تنها باید به بازی فردا فکر کنند. می دانم که بازی سختی داریم و برای گرفتن 3 امتیاز باید بسیار خوب بازی کنیم.

 از ایتالیا آمدم و روش من کاملا متفاوت است

به تمام مربیانی که قبل از من کار کردند، احترام می گذارم. از ابتدای فصل تلاش کردیم تا در کنار همکاران خود بهترین عملکرد را برای استقلال داشته باشیم. خیلی سخت است که بخواهیم روش جدیدی را در تیم اجرا کنیم. از ایتالیا آمدیم و روش ما کاملا متفاوت است. این برای من مهم است که بازیکنان از روز اول متوجه شدند موضوع مهم نظم است. به بازیکنان گفتم که هر چه در تمرینات کیفیت بهتری داشته باشند در این مسابقه عملکرد بهتری خواهند داشت. قبول ندارم که یک تیم می تواند در تمرین بهترین عملکرد را داشته باشد و در مسابقه نیز این عملکرد را تکرار نکند. تیم جوانی داریم و لازم داریم بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند.

 برای تغییر روش نیاز به زمان داریم

وقتی می خواهید روش تیم را عوض کنید و فوتبال مینیاتوری بازی کنید، نیاز به زمان دارید. وقتی استقلال به من پیشنهاد کار داد، از من خواست تا دانش و مهارت خود را به اینجا بیاورم و نشان دهم چه توانایی هایی دارم.

 تیم ما هنوز کامل نیست

ما چند چالش در پیش داریم؛ لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا. تیم ما هنوز کامل نیست و در حمله به بازیکن جدید نیاز داریم. اگر به لیست سال گذشته تیم دقت کنید، 4 بازیکن در خط حمله تغییر کردند؛ منشا، ایسما، پاتوسی و ما در این قسمت تنها دیاباته را به عنوان بازیکن جدید در اختیار داریم.

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-08-22 20:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۳۶
دقیقا منظورش این بود که اون مهاجم 36 ساله با قرارادا دوساله سالی پانصد هزار رو حتما بگیرید! بالاخره بخشی از پول عنصر تیپ باید از محل جذب این خارجی ها تامین بشه! فقط نمیدونم چرا اینبار به قول آقای مازیار ناظمی ترامپ و تحریم و از این چیزها برای کیسه حکومتی مشکل ساز نمیشه!!؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر