فهرست
پست ناواس؛ خداحافظی یا خط و نشان؟
پست ناواس؛ خداحافظی یا خط و نشان؟

پست ناواس؛ خداحافظی یا خط و نشان؟

آی‌اسپورت- کیلور ناواس، دروازه‌بان رئال مادرید، با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش، به نوعی به شایعات اخیر در مورد پیوستن تیبو کورتوا به این باشگاه واکنش نشان داد. ناواس در سه سال اخیر دروازه‌بان اصلی رئال مادرید بود اما همیشه شایعات زیادی در مورد تلاش این باشگاه برای به خدمت گرفتن یک دروازه‌بان جدید، جایگاه او را متزلزل نشان می‌داد. در تابستان ۲۰۱۵، رئالی‌ها در آستانه معاوضه او به داوید دخیا بودند اما دیر رسیدن مدارک در آخرین روز بازار نقل و انتقالات تابستانی باعث شد تا این جابه‌جایی صورت نگیرد.

در نهایت او در رئال ماند و یکی از ارکان سه قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا شد. با این وجود، در این تابستان بار دیگر شایعاتی در مورد تلاش باشگاه رئال برای خرید تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی چلسی، به گوش می‌رسد. در چنین شرایطی، ناواس ویدئویی در اینستاگرامش منتشر کرده که در آن تصاویری از سه قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ و همه جام‌هایی که رئال از زمان پیوستن او به این باشگاه فتح کرده را نشان می‌دهد.

گروهی معتقدند که ناواس با این پست، به نوعی از هواداران رئال خداحافظی کرده و در مقابل، برخی اعتقاد دارند که او با انتشار این ویدئو، خواسته به خولن لوپتگی، سرمربی جدید رئال، توانایی‌هایش را یادآوری کند.

 

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2018-07-20 01:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر