فهرست
بی انگیزگی یا نا امیدی؛ گوچی خسته است
بی انگیزگی یا نا امیدی؛ گوچی خسته است

بی انگیزگی یا نا امیدی؛ گوچی خسته است

آی اسپورت- چشمه گلزني رضا گوچي در هلند خشكيده است. خيلي‌ها تصور مي‌كنند او بازيكن فصل قبل نيست و دچار افت شده اما رضا اين را رد مي‌كند. حتي جهانبخش هم كه در هلند بازي مي‌كند، مي‌گويد رضا مثل فصل قبل آماده است. عليرضا در اين باره مي‌گويد: «رضا كاملاً آماده است و مشكل اين است كه در زمين از او حمايت نمي‌شود.» خيلي‌ها اعتقاد دارند رضا بايد تابستان از هيرنوين جدا مي‌شد و به تيم ديگري مي‌رفت. او فصل قبل 20 گل براي تيمش زد و بهترين فرصت بود تا به تيم قوي‌تري برود اما در نهايت ماند. حالا مشخص شده داستان اصلاً چيز ديگري بوده است.

رضا نمي‌خواست بماند

رضا گوچي در تابستان به هيچ‌وجه قصد نداشت در هيرنوين بماند. او مي‌دانست با توجه به جدايي چند بازيكن، قدرت تهاجمي تيم كمتر مي‌شود. همچنين مصدوميت يكي، دو بازيكن كار را سخت‌تر مي‌كرد. به همين خاطر رضا تصميم گرفت تا از اين باشگاه برود. او خيلي تلاش كرد و چند مرحله مذاكره با باشگاه داشت. از طرف ديگر، توافقي با يك باشگاه داشت و نزديك بود انتقالش صورت گيرد ولي در نهايت باشگاه هيرنوين با جدايي رضا مخالفت كرد تا او در نهايت در اين باشگاه بماند. رضا اما به هيچ‌وجه راضي نبود با هيرنوين ادامه دهد و ديرتر از ساير بازيكنان هم به تمرينات اضافه شد.

خسته‌ام!

شروع فصل براي رضا بد نبود. او با گلزني كارش را شروع كرد ولي رفته‌رفته مشكلات مشخص شد. جدايي يكي از بهترين بازيكنان تيم در فصل گذشته و حضور در فاينورد به همراه مصدوميت دو بازيكن كليدي باعث شد تا شرايط خط حمله تيم تغيير كند. مشكلات رضا هفته به هفته بيشتر شد و او حتي به نيمكت رسيد. او از اين وضعيت به هيچ‌وجه راضي نيست و حتي به نزديكانش گفته: «خسته شده‌ام...»

تلاش براي جدايي

از چند روز ديگر فصل نقل و انتقالات فوتبال اروپا شروع مي‌شود و اولويت اول رضا جدايي از باشگاه هيرنوين خواهد بود. او ديگر نمي‌خواهد در اين باشگاه هلندي بماند و انگيزه‌اي هم براي ادامه كار در آنجا ندارد. او دوست دارد در جايي بازي كند كه بتواند انگيزه گذشته را به دست بياورد. براي رضا خيلي مهم است كه از نظر فكري آرامش داشته باشد. سال گذشته همين فاكتور نقش مهمي در موفقيت اين بازيكن داشت. او امسال اين آرامش فكري را در هيرنوين ندارد و تصور مي‌كند با جدايي از اين باشگاه و رفتن به باشگاه ديگري، مي‌تواند دوباره مثل سابق گلزني كند. شنيده مي‌شود او مذاكرات براي جدايي را آغاز كرده است ولي باشگاه هيرنوين فعلاً با پيشنهاد رضا مخالفت كرده است. البته گوچي به دنبال بستن قرارداد 6 ماهه با يك باشگاه است و اين هم كار را سخت مي‌كند. تيم‌ها در اروپا قرارداد 6 ماهه امضا نمي‌كنند مگر اينكه به صورت قرضي عازم تيم ديگري شود. رضا گوچي اما فعلاً در اين باره واكنشي نشان نمي‌دهد و وقتي با اين سؤال روبه‌رو مي‌شود كه آيا قصد داري هيرنوين را ترك كني، مي‌گويد: «ان‌شا‌ءا... همه چيز درست مي‌شود.» 

خبرورزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-27 20:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آنتي شومن
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۱
بي انگيزگيه چون ميدونه در هر صورت جام جهاني هست ولي امثال عليپور بايد خودشون بکشند آخرش هم دعوت نميشن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر