فهرست
اخراج از رم؟ چمدانم را بسته‌ام و آماده‌ام
اخراج از رم؟ چمدانم را بسته‌ام و آماده‌ام

اخراج از رم؟ چمدانم را بسته‌ام و آماده‌ام

آی اسپورت - پائولو فونسِکا سرمربی رم تیم تحت هدایتش شب گذشته در آخرین بازی از هفته بیستم سری آ ایتالیا، میهمانش هلاس ورونا را با نتیجه 3-1 از پیش رو برداشت و به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کرد. او پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس ایتالیا با اشاره به شایعه احتمال اخراجش از این تیم که اخیراً مطرح شده است، گفت:« یکی از مربیان می‌گفت که همه مربیان باید چمدان خود را آماده کنند؛ این زندگی ماست.

ما مقابل بهترین خط دفاعی لیگ (تا پیش از این بازی به طور مشترک با یوونتوس) موفق به گلزنی شدیم که این کار آسانی نبود. هلاس ورنا تیمی قدرتمند و هجومی است. من فکر می‌کنم بازیکنان‌مان درک کرده‌اند که باید طرز تفکرمان را عوض کنیم. نیمه اول فوق‌العاده بود و ما مقابل یک تیم قدرتمند موفق شدیم سه گل بزنیم.»

سرمربی پرتغالی رم در واکنش به پرسشی درباره وضعیت ادین ژکو مهاجم بوسنیایی‌اش که به دلیل اختلاف با او در این دیدار هم در ترکیب جالوروسی نبود، طفره رفت و پاسخ داد«: مهمترین چیز واکنش خوبی بود که ما پس از شکست مقابل اسپتزیا (در جام حذفی ایتالیا) از خود نشان داده‌ایم. ما به کاری که می‌کنیم باور داریم و همگی با هم در تلاش هستیم و این مهم است.» رم در حال حاضر با 40 امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی سری آ ایتالیاست و در تعقیب میلان 46 امتیازی و اینتر 44 امتیازی است. 

 

 

     
آی اسپورت
2021-02-01 19:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر