فهرست
نظرسنجی عجیب AFC؛ الان سر کاریم؟
نظرسنجی عجیب AFC؛ الان سر کاریم؟

نظرسنجی عجیب AFC؛ الان سر کاریم؟

آی اسپورت - کنفدراسیون فوتبال آسیا روی سایت و صفحاتش طوری از هواداران همیشه در صحنه فوتبال ایران لایک و کلیک می‌گیرد که آدم همینطور مات و مبهوت می‌ماند. این آخری دیگر واقعا شاهکار بود. دوستان پرسیده بودند زیباترین گل فینال لیگ قهرمانان کدام بود؟ به این ترتیب گل مهدی عبدی با 2 پنالتی جونیور به رقابت گذاشته شد که با حضور گرم و پرشور هموطنان، خوشبختانه گل عبدی به‌عنوان نخست دست یافت. خدا را شکر که یک افتخار ملی دیگر برای فوتبال ایران به ثبت رسید. فقط مانده‌ایم معطل که چطوری می‌شود پنالتی را به‌عنوان بهترین گل مسابقه انتخاب کرد. احتمالا اگر پرسپولیس بازی را یک بر صفر برده بود، کنفدراسیون مسابقه زیباترین گل را بین عبدی و خودش برگزار می‌کرد. مهم کلیک است و بس!

۵۶ ۳  
آی اسپورت
2020-12-27 01:12:00
نظر دهید

۳ نظر
محسن
يكشنبه ۷ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۲۴
متاسفانه هم در داخل کشور،روی حماقت اکثریت شرطبندی میشه و هم ..... .کاش تعداد لایک و کامنت و رای دیگر کشورها را هم در این مورد ذکر میکردید.موردی به نام تعصب،انهم از نوع تعصب کور،هم باعث فساد است و هم عامل عقب‌ماندگی. در فوتبال ما ابی و قرمز هم نداره‌.از نونهال تا پیر و پاتال!!!! فقط همین مانده برای تمسخر ما،تو نظرسنجی سوال بشه در فینال امسال،گل سوم الهلال را بازیکن خودی زد یا ...!
Bidad
يكشنبه ۷ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۴۳
ما نادانیم به ای اف سی چه ربطی داره؟
رضا کیان
يكشنبه ۷ دی ۱۳۹۹، ۲۳:۲۹
اینم خودش یک رکوردیه که تیم پیروزی همیشه قهرمان نظرسنجی هاست حالا چه نظرسنجی عادل فردوسی پور باشه چه ای اف سی چه ... اینکه شما بعد از این همه سال تازه متوجه شدید دارن ازتون سواستفاده می کنند و قهرمانی توی نظرسنجیا به لعنت شیطونم نمی ارزه نشون میده از بقیه رفقاتون باهوش ترید بالاخره اینکه بعد از ده دوازده سال تازه دوزاریتون افتاده جای تقدیر داره و امیدوار شدیم !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر