فهرست
دیسلایک: کری‌خوانی در پیج AFC
دیسلایک: کری‌خوانی در پیج AFC

دیسلایک: کری‌خوانی در پیج AFC

آی اسپورت – صفحه رسمی AFC بلافاصله پس از پیروزی استقلال خوزستان بر الفتح عربستان، نتیجه این بازی را اعلام و آن را یک پیروزی تاریخی برای تیمی اعلام کرد که برای اولین بار به لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است.

پست صفحه AFC بعد از پیروزی استقلال خوزستان
پست صفحه AFC بعد از پیروزی استقلال خوزستان

متاسفانه بعد از انتشار این پست، کاربران ایرانی به صفحه AFC هجوم برده و در قسمت کامنت‌ها مشغول کری خوانی و البته توهین و فحاشی به یکدیگر هستند. بیشتر این کری‌خوانی‌ها مربوط به هواداران سرخابی است که همراه با بدترین الفاظ در صفحه رسمی AFC صورت می‌گیرد. البته ماجرا به این جا ختم نشده و در میان بیش از هزار کامنتی که در همین یکی دو ساعت منتشر شده، چند بار هم آدرس صفحه باشگاه الاهلی –حریف امشب استقلال- در اینستاگرام هم منتشر شده و به نظر می‌رسد به زودی باید منتظر حمله کاربران ایرانی به این صفحه هم باشیم.

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-02-20 18:13:00
نظر دهید

۴ نظر
مسعود
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۱۸
دیوونه ها رو
لنگی عقده ای
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
همش عقده گشایی لنگیاست بخاطر ستاره های استقلال واقعا عقده ای هستین بدبختا
۷ ۱
666666
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
یعنی فقط میتونم بگم خاک تو سر تو و اونایی ک ب هم فحش دادن.دیگه هیچ.
Gellshah
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
دوستان پرسپولیسی زیادی دارم که همواره بااحترام باهاشون کری میخونم،هیچ بی احترامی هم ندیدیم ولی امان از این فضای مجازی!!!! این فوتبال چه ارزشی داره که ناموس همدیگه رو ب باد فحش میگیرید،من معتقدم کسی که تو یه خانواده بزرگ شده و پدرمادر بالاسرش بوده هیچ وقت به خودش اجازه نمیده بخاطر کری فوتبالی به ناموس دیگری فحاشی کنه،80 درصد اینایی که لات مجازی ان اصلاً استادیوم نرفتن و تیماشونو از نزدیک هم ندیدن،واکثریتشون هم سن و سال کمی دارن
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر