فهرست
یادآوری؛ بیرانوند با تراکتور تماس گرفته بود
یادآوری؛ بیرانوند با تراکتور تماس گرفته بود

یادآوری؛ بیرانوند با تراکتور تماس گرفته بود

آی اسپورت – حالا که بحث جدایی دروازه‌بان پرسپولیس دوباره داغ شده، بد نیست بار دیگر به یک موضوع جالب اشاره کنیم. همان زمان که علیرضا بیرانوند عنوان کرد می‌خواهد از پرسپولیس برود و باید به فکر خودش باشد، مسائل زیادی رقم خورد. او گفت قرار است در نیم فصل به تراکتورسازی برود تا دوران سربازیش را پشت سر بگذارد و بعد از سربازی نیز، لژیونر شود.

همان زمان، این طور به نظر می‌رسید که تراکتوری‌ها آن قدر با بیرانوند تماس گرفته‌اند و زیر پایش نشسته‌اند تا او را راضی به حضور در تبریز کنند اما کاظم محمودی مدافع پیشین استقلال و سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: «وقتی علیرضا بیرانوند بعد از بازی تیمش مقابل سایپا مصاحبه کرد و گفت می‌خواهد در نیم فصل به تراکتورسازی بیاید، نظر خیلی‌ها در مورد ما عوض شد و گفتند ما با او تماس گرفتیم. در حالی که بیرانوند بود که پیغام و پسغام می‌فرستاد تا به تیم ما اضافه شود و ما همیشه به او می گفتیم جایی برای تو نداریم و از پرسپولیس بازیکن نمی‌گیریم. دلیل هم داشتیم چون پرسپولیس، وقتی ما محروم بودیم از باشگاه تراکتورسازی هیچ بازیکنی را جذب نکرد.»

با این حساب، بیرانوند بدون اینکه از باشگاه پرسپولیس مجوز جدایی بگیرد یا از باشگاه تراکتورسازی و قبل از آن، سازمان نظام وظیفه مجوز ورود بگیرد، مصاحبه کرده و گفته می‌خواهد از پرسپولیس به تراکتور برود و سرباز شود! این شرایط، هر هواداری را دچار شک و تردید در مورد سرنوشت این بازیکن می‌کند.

 

خبر ورزشی

۸۳ ۴  
آی اسپورت
2017-11-21 12:11:00
نظر دهید

۴ نظر
مارال
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
باید چند وقت بشینه روی نیمکت تا آدم شه .
وحیدپرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
ای کاش همه شرایط طوری رقم بخوره که این وصله ناجور از پرسپولیس بزرگ زدوده شه و جاش رادوشوویچ بیاد که هم فنی تره هم با غیرت.. لعنت به اون لحظه ای که این انگل پاشو گذاشت تو باشگاه ما..
morad
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۸
تا چند وقت پیش که عقاب بود حالا رادو بهتره؟
۵
a
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
خدا لعنت کنه اون طرفدارای تیمکثیف تهران رو که هرچی لایق خودشون و بازیکنشون بود به تراکتور گفتن!! انشاالله که جواب تهمت هاشون رو می گیرن!!! این قضیه برا نواللهی و عالیشاه هم صدق میکنه که زیاد زر زر کردن!!سروشم که مشخصه کی زیر پاش نشست!!! لکه ننگ فوتبال ایران دوتا تیم تهران و تدبیر اصفهانیا
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر