فهرست
گزارش ویژه: همه ایرانی‌های تیم منتخب آسیا
گزارش ویژه: همه ایرانی‌های تیم منتخب آسیا

گزارش ویژه: همه ایرانی‌های تیم منتخب آسیا

آی اسپورت- بشار رسن، ششمین پرسپولیسی حاضر در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ لقب گرفت.  بشار رسن هافبک عراقی تیم پرسپولیس در تیم منتخب بازی های رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ حاضر شد. گاهی داشته ایم به ایرانیان حاضر در تمام تیم های منتخب هفته های گذشته لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸؛

-هفته اول: در هفته ای که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف نسف قارشی ازبکستان رفت و با نتیجه ۳ بر صفر، موفق به شکست این تیم شد، علی علیپور به واسطه به ثمر رساندن دو گل در این دیدار، تنها ایرانی حاضر در تیم منتخب هفته اول بود.

-هفته دوم؛ این هفته محمدرضا حسینی از ذوب آهن به واسطه برد دو بر صفر، این تیم در اصفهان مقابل لوکوموتیو تاشکند در ترکیب منتخب هفته قرار گرفت.

-هفته سوم؛ محمد انصاری از تیم پرسپولیس، بعد از برد دو بر صفر این تیم در آزادی مقابل الوصل امارات در تیم منتخب هفته قرار گرفت.

-هفته چهارم؛ این بار، هیچ بازیکن ایرانی در تیم منتخب هفته حضور نداشت.

-هفته پنجم؛ این هفته، صادق محرمی بعد از تساوی بدون گل سرخپوشان در ازبکستان مقابل تیم نسف قارشی در تیم منتخب هفته حضور داشت.

-هفته ششم؛ صادق محرمی بعد از برد یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل السد قطر در آزادی برای دومین بار متوالی در ترکیب منتخب هفته قرار گرفت.

-بازی های رفت یک هشتم نهایی؛ در حالی که استقلالی ها در اصفهان و با نتیجه یک بر صفر، مغلوب تیم ذوب آهن شدند اما پژمان منتظری مدافع وسط آبی ها در تیم منتخب این بازی ها قرار گرفت.

-بازی های برگشت یک هشتم نهایی؛ با توجه به برد ۱-۳ استقلال مقابل ذوب آهن در آزادی، مامه تیام سنگالی در ترکیب منتخب قرار گرفت و در کنار او سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی و صادق محرمی به واسطه برد ۱-۲ سرخ ها در آزادی در ترکیب منتخب حضور داشتند.

-بازی های رفت یک چهارم نهایی؛ این هفته بشار رسن، هافبک عراقی تیم پرسپولیس با توجه به عملکرد خوبی که مقابل الدحیل قطر داشت با وجود باخت یک بر صفر سرخپوشان در خانه حریف، در تیم منتخب قرار گرفت.

نگاه کلی

بنابراین در تمام بازی های گذشته لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸،  ۹ بازیکن از تیم های مختلف ایرانی در تیم منتخب قرار گرفته اند که ۶ بازیکن سهم پرسپولیس، ۲ بازیکن سهم استقلال و یک بازیکن سهم تیم ذوب آهن بوده است. بشار رسن درواقع ششمین پرسپولیسی حاضر در تیم منتخب آسیا در سال ۲۰۱۸ بود.

عملکرد بشار رسن

-عملکرد مقابل الدحیل: بشار رسن که وظیفه بازیسازی تیم پرسپولیس در دیدار مقابل تیم قطری را بر عهده داشت ۵۹ بار صاحب توپ شد و ۴۶ پاس برای هم تیمی های خود فرستاد. ۳۹ پاس صحیح، ۳ پاس کلیدی، یک شوت، یک تکل و گرفتن یک خطا از حریف در کارنامه شماره ۵ تیم پرسپولیس به ثبت رسیده است.

-عملکرد کلی: از ۹ دیداری که تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ در آن پا به میدان گذاشته، رسن در ۷ بازی (۱۴۸ دقیقه) در بازی حضور داشته و ۹۲ پاس ارسال کرده است.۷۶ پاس صحیح، یکبار اقدام به شوتزنی، یک اخطار، ۳ بار ارتکاب خطا، یک مرتبه خطا گرفتن از حریف و ۵ دریبل موفق در عملکرد کلی این بازیکن به ثبت رسیده است.

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-08-31 15:50:00
نظر دهید

۱ نظر
ای اف سی پرسپولیسی ❤❤
جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۴۹
نمی خوایم نمی خوایم!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر