فهرست
یوسف العربی در رختکن پرسپولیس چه می‎کرد؟
یوسف العربی در رختکن پرسپولیس چه می‎کرد؟

یوسف العربی در رختکن پرسپولیس چه می‎کرد؟

آی اسپورت – نیمکت نشینی یوسف العربی آقای گل فصول گذشته لیگ قطر در مقابل پرسپولیس از دلایل انتقاد شدید به نبیل معلول سرمربی تیم الدحیل است. العربی که اصلیت مراکشی دارد در فصل گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شد و بعد از گذراندن دوران مصدومیت در دیدار سرنوشت ساز مقابل پرسپولیس تنها دقایقی به میدان رفت. اما او امسال به عنوان مهمترین بازیکن تیم در غیاب یوسف المساکنی تونسی این فرصت را داشت تا به درخشش خود در میادین ادامه دهد اما بعد از مهار او در دیدار رفت توسط مدافعان پرسپولیس او در بازی برگشت هم فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد و تنها دقایقی پس از گل سوم پرسپولیس در ترکیب الدحیل حاضر بود.

العربی بعد از سوت پایان بازی دقایقی را در رختکن پرسپولیس به سر برد و با بازیکنان سرخپوش خوش و بش مفصلی انجام داد. او در پاسخ به بازیکنان حریف درباره بازی نکردن گفت که مصدوم نبوده و با تصمیم فنی سرمربی به میدان نرفته است. العربی البته به طور رسمی اعتراضی به تصمیم معلول نکرده است اما همین مساله ممکن است پایان کار این مربی تونسی را رقم بزند. الدحیل که با هدایت جمال بلماضی تبدیل به بهترین تیم منطقه خاورمیانه شده بود با جدایی عجیب او معلول را به عنوان سرمربی استخدام کرد و حالا کسب نتایج ضعیف در بازی امشب مقابل الغرافه ممکن است باعث پایان کار او بشود.

 

ورزش سه

۹ ۱  
آی اسپورت
2018-09-22 13:23:00
نظر دهید

۱ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
میخواین ارزش کار پرسپولیس بیارین پایین (((((کسب نتایج ضعیف ))))) !!!! این تیم الدحیل ک بعضی دوستان استقلولی میگن بازیکناشو از دس داده اون تیم قبلی نی از دست نداده هیچی ی مهاجم برزیلی اضافه کرده حالا مربیشون اقای گلشونو گذاشته روی نیمکت اونم سرفا ب خاطر بازی رفت بود ک نتونس هیچ کاری بکنه ..فازتون چیه میگین کسب نتایج ضعیف الدحیل بعد از تاسیس چند شب پیش اولین باختشو داده پ میشه کسب((( نتیجه ضعیف ن نتاییییج ضعیف )))_____ خلاصه درود بر برانکو _____
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر