فهرست
تصمیمی برای حفظ شان؛ ناگهان ولی درست
تصمیمی برای حفظ شان؛ ناگهان ولی درست
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تصمیمی برای حفظ شان؛ ناگهان ولی درست

آی‌اسپورت- خبر ناگهانی اعلام می‌شود. لوپتگی بعد از جام جهانی به رئال مادرید می‌پیوندد و جایگزین زیدان می‌شود. این انتخاب همه را شوکه می‌کند زیرا کسی که حتی نامش میان گزینه‌هایی مانند پوچتینو، آلگری یا حتی گوتی نبود تا بعد از زیدان سرمربی رئال شود، از سوی باشگاه و پرز به‌عنوان مربی فصل بعد رئال ‌مادرید برگزیده می‌شود.

کمتر از بیست‌ و‌ چهار ساعت بعد فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام می‌کند که کنفرانس خبری برگزار می‌کند و قرار‌ است درباره این اتفاق توضیحاتی داده شود. بعضی رسانه‌ها اعلام می‌کنند که لوپتگی اخراج می‌شود و بعضی افراد‌ هم مانند گری‌ لینکر، بازیکن سابق و مجری انگلیسی، می‌گویند که لوپتگی به عنوان سرمربی اسپانیا ابقا می‌شود.

کنفرانس خبری با تاخیر آغاز می‌شود و رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در همان ابتدا از تمام کارهای لوپتگی برای تیم ملی اسپانیا تشکر می‌کند و در ادامه می‌گوید که به‌ دلیل حفظ نظم تیم باید او را اخراج کند.

خبرگزاری‌ها این سریع شروع به تعیین جایگزین می‌کنند و می‌گویند سلادس جایگزین لوپتگی شده همان کسی که لوپتگی در گذشته او را باهوش خوانده بود اما فدراسیون اسپانیا اعلام می‌کند مدیر فنی تیم، فرناندو هیرو جایگزین لوپتگی می‌شود و روی نیمکت اسپانیا در جام‌جهانی خواهد نشست.

هیرو در دوره کارلو‌ آنچلوتی به عنوان دستیار فعالیت داشت و بعد از آن هم به‌ عنوان سرمربی در اویدو حضور داشت و آمار چهل درصد پیروزی را ثبت کرد و نتوانست جواز حضور در پلی‌آف لالیگا را به دست‌ آورد و به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

اتفاقات رخ داده در روزهای گذشته در فدراسیون فوتبال اسپانیا نحوه برخورد حرفه‌ای را پس از انجام عمل غیرحرفه‌ای از سوی بالاترین مقام کادرفنی یعنی سرمربی را به فوتبال نشان داد. شاید تیم ملی اسپانیا با هیرو همانند چهار سال قبل ناکام بماند اما به خوبی شان فوتبال و فدراسیون خود را حفظ کرد.

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-06-14 01:52:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۳۲
لطفا جوگیر نشوید:
اسپانیا تیمی بزرگ که با هر مربی کوچکی باز بزرگ خواهد بود چه هیرو چه لوپتکی چه هر کسه دیگه ریس فدراسیون اسپانیا با شناختی درست از جایی که در اون کار می‌کنه تصمیم درست رو گرفت که قطعا این نمیتونه یه درس برای ما در ایران باشه
به هزاران دلیل پس لطفاً جو نگیرمون که مدیرت ینی این و فلان این چیزا تیم اسپانیا بدون مربی تا یک چهارم می‌ره تا اون موقع هم هیرو تیم رو دست میگیره و ادامه ماجرا
ضمن اینکه از اون مرحله به بعد دیگه فوتبال هست که حکومت می‌کنه بعد به دانش و مربی و... اینا میرسه
كسري
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۵۸
اين كاري كه فدراسيون اسپانيا كرد مصداق ضرب المثل افتاب امد دليل افتاب .ميشه با اين كاري كه فدراسيون اسپانيا كرد به كيروش پرستها گقت همه چيز جام جهاني نيست ،ميشه به كيروش پرستها گفت كه هر چيز جاي خودش مهم هست ميشه حتي از جام جهاني هم مهمتر باشه تازه با اين تفاوت كه فرق مهم بودن جام جهاني براي ما مثل اينه كه ما ميريم براي سه بازي ولي براي اسپانيا ممكن هفت بازي طول بكشه پس جام جهاني براي اونها ميتونه مهمتر باشه،ميشه به كيروش پرستها گفت هميشه و همه جا هدف وسيله رو توجيح نميكنه،ميشه به كيروش پرستها و اونهايي كه مي اومدن عربستان رو هورتي به صورت ملت ميزدن بگيم بيا اين هم اسپانيا .به كيروش پرستهايي كه انگار كيروش شوهر ننشونه و چيزي ميگم به اين عوضي ميرن به ادمين اي اسپرت راپورت ميدن كه پيام منو پاك كنه بله كيروش نكنه محرمت شده؟اي اسپرت نميخاستم پيام بدم ولي براي اينكه طرف بفهمه، نوشتم خواهشا چاپ كن پيامم رو.بله اين اسپانياست كشوري كه اصولشون از حتي جام جهاني كه كيروش پرستها مثل شمشير داموكلس به فرق سر ملت ميزدن مهمتر هست اتازه كيروش عوضي اصلاادمم حسابشون نميكنه ،نشون به اون نشون كه شفر اينهمه بالا ميرفت اخرش چي شد؟؟
بهراد
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
مربی تیم ملی چه مایلی کهن باشه چه کیروش, خطاب کردنش با کلماتی مثل عوضی یا استفاده از تعبیر چاله میدونی شوهر ننه برای توصیف علاقه هوادارانش , چیزی رو نشون میده غیر از سطح نازل شخصیت به کاربرنده این تعابیر و بی دقتی ادمین سایت در تایید این کامنتهای دروازه غاری و در گاراژی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر