فهرست
پیام تشکر کی‌روش: همه برای تیم ملی
پیام تشکر کی‌روش: همه برای تیم ملی

پیام تشکر کی‌روش: همه برای تیم ملی

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی از عملکرد بازیکنان و کادر فنی خود تمجید کرد. تیم ملی فوتبال ایران امروز در دیداری دوستانه با نتیجه ۴ بر صفر مقابل سیرالئون به برتری رسید که به همین دلیل کارلوس کی‌روش در جدیدترین پُست خود در فیس بوک راجع به برگزاری و عملکرد بازیکنان ایران در این بازی پیامی منتشر کرده که در زیر آمده است:

 

می‌خواهم به بازیکنان تیم ملی بابت سطحی که در آن قرار دارند، تبریک بگویم؛ با وجود همه مشکلاتی که داشتیم، آنها همیشه آماده قربانی کردن خودشان برای تیم ملی هستند؛ آنها همچنین در این بازی عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند، سرعت فوق‌العاده‌ای داشتند و یک مسابقه تمرینی خوب را برای ما رقم زدند. همچنین می‌خواهم از تیم سیر الئون به خاطر سفر به ایران تشکری داشته باشم چراکه آنها این شانس را به ما دادند تا یک جلسه تمرینی را پشت سر بگذاریم و ما باید قدردان آنها باشیم.

باید تقدیر ویژه‌ای هم از کادرمان و همه کسانی که در پشت صحنه برگزاری این مسابقه بودند و موجب شدند تا این دیدار طی ۶ روز انجام بشود نیز داشته باشم؛ آنها هم قهرمان هستند. و حالا زمان برای ادامه دادن کار است؛ هفته آینده یک بازی آماده‌سازی دیگر مقابل تونس داریم.


همه برای تیم ملی

 

۱۹ ۵  
آی اسپورت
2018-03-17 23:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
اميرحسين
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
برو گمشو مرتيکه ... خودتي!
محسن
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۵۰
تو و امثال تو نظیر مایلی و ذوالفقار نسب و اسدی وخاکپور و. ... یه چند تا وطن فروش دیگه باید برید گمشید .
Ava_86
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷
خوشم میاد ای اسپورت یه خطم در مورد تجمید طولانی کیروش تو کنفراس بعد از بازی از اون شرکت فرانسوی دلال بازیکن ننوشته
داود
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
توی جام جهانی تورمون پاره میشه
۱
**
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
همین اراجیف شبیه به تو درخشان وروشن هم تو تلویزیون می زدن ولی روشون سیاه شد.ما به فینالیت جان جهانی و اون هم از فوق ستاره فوتبال دنیا اونم تو ثانیه های اخر یه گل خوردیم و داور هم از ترسش یه پنالتی مسلم را برامون نگرفت چون اون آرژانتین بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر