فهرست
چهره روز: آقای گل حاشیه‌ها!
چهره روز: آقای گل حاشیه‌ها!

چهره روز: آقای گل حاشیه‌ها!

آی اسپورت - یکی از سایت‌های خبری از اخراج مهدی طارمی از باشگاه پرسپولیس در آینده‌ای نزدیک  خبر داد. خبری که با واکنش تند وکیل این بازیکن همراه شد.سایت خبری دلیل اخراج طارمی را حضور این بازیکن با شورت ورزشی ! در باشگاه پرسپولیس و دفتر کار حمیدرضا گرشاسبی دانسته‌. موضوعی  وکیل طارمی آن را رد کرده و گفته:«آخرین بازی که مهدی به باشگاه رفت تقریبا دو هفته پیش بود، اتفاق همان روز قرار بود از باشگاه به اتفاق مهدی خدمت یکی از مسئولان عالی رتبه کشور برسیم و به این خاطر مهدی لباس مناسب برتن داشت. اینکه حالا چطور مدعی شده‌آند مهدی با شورت ورزشی به باشگاه آمده باید ادعای خود را در دادگاه ثابت کنند.» با توجه به حواشی پیش آمده برای طارمی بد ندیدیم مروری بر حاشیه های طارمی در پرسپولیس داشته باشیم

اعتصاب در رختکن و بی احترامی به خبرنگاران

اواخر دو فصل پیش بود که بازیکنان پرسپولیس به خاطر عقب افتادن مطالبات‌شان اقدام به اعتصاب می کردند. در آن مقطع محسن بنگر و رضا نورمحمدی بزرگترهای تیم بودند اما مهدی طارمی و محسن مسلمان به همراه چند بازیکن دیگر سردستگی اعتصاب را بر عهده می‌گیرند. خبرنگاران هم که بیرون رختکن سرخپوشان بودند با طارمی درگیری لفظی پیدا کرده و او خودش را بزرگ تیم و همه کاره معرفی می‌کند. اگرچه دو روز بعد از این اتفاق طارمی از خبرنگاران بابت رفتارش عذرخواهی می‌کند.

 

مشاجره با طاهری به خاطر عدم همکاری با اسپانسر

دومین خطای خبرساز طارمی نیز پارسال  اتفاق افتاد. او به همراه فرشاد احمدزاده برای یک شرکت تبلیغ می کننند و همین موضوع با واکنش اسپانسر باشگاه پرسپولیس مواجه می‌شود. علی‌اکبر طاهری هم بابت این موضوع از طارمی توضیح می‌خواهد که با حاضر جوابی او همراه می‌شود. طارمی شب قبل از مسابقه اردو را ترک می‌کند اما برانکو و بزرگترهای تیم اجازه نمی دهند با دخالت اسپانسر طارمی از ترکیب تیم بیرون برود  و  او را به اردو برمی گردانند.

قرارداد با ریزه‌اسپور

عقد دو قرارداد تقریبا همزمان با باشگاه ریزه اسپور و پرسپولیس یکی از عجیب ترین کارهای طارمی بود. بماند که او نوع رفتنش به ترکیه هم عجیب بود و تندترین واکنش‌ها را نیز از سوی هواداران پرسپولیس شاهد بود. این اتفاق در بدترین زمان ممکن به پرپولیس ضربه زد. چند روز قبل از بازی رفت نیمه نهایی پرسپولیس با الهلال فیفا طارمی را محروم می‌کند و سرخپوشان از این اتفاق ضربه سنگینی می‌خورند. اتفاقی که با شفاف‌سازی‌هایی هم همراه شد و همه فهمیدند باشگاه پرسپولیس پولی را که هدایتی برای فسخ قرارداد طارمی به ریزه اسپور را داده بود به خود این بازیکن دادند تا به ایران برگردد. خیلی از هواداران پرسپولیس هنوز طارمی و مسئولان وقت باشگاهش‌شان رابه خاطر این اتفاق نبخشیده‌اند.

اعتصاب دوباره

اواخر فصل پیش بود که بازیکنان پرسپولیس باز هم اعتصاب کردند و حتی طاهری هم با حضور در محل تمرین پرسپولیس نتوانست آنها را مجبور به تمرین کند. مهدی طارمی، محسن مسلمان و دوستان نزدیک آنها در تیم باز هم سر دسته اعتصابیون بودند تا حدی که طاهری به شدت از آنها دلخور شد. به هر حال طارمی در  طول دوران حضورش در پرسپولیس کم حاشیه نداشته است.

 

روزنامه هفت صبح

۱۱۲ ۵  
آی اسپورت
2017-12-18 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مجید10
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۳
میبینم که چیز جدیدی برای تخریب پرسپولیس ندارید و رجوع کردید به بایگانیتون!!!! بترکه چشم حسود و بخیل و بدخواه پرسپولیس!
حسین آبی
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵
خب واقعیته دیگه واقعا نبوده همچین چیزی؟
مهرداد
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۱
این خبر مال روزنامه هفت صبحه و ربطی به این سایت نداره.
ساشا
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
همه ی باشگاه ها حرفه ای و در حد لالیگا هستند و تنها این مشکل برایه پرسپولیس هست یادمون نرفته دو سه ماه پیش تو برنامه ی نود کدوم تیم بود که اعضای هئیت مدیره ، بازیکن ، مدیر و مربی به جان همدیگه افتاده بودند. عملکرد پرسپولیس در چندسال اخیر بعضی ها رو به توهم و نسیان انداخته.
اشکان
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵
همه اینهایی که میگی زیر سر محسن مسلمانه
موزمار تر این بشر تو عمرم ندیدم
اون خاله فرشاد هم‌ همینطور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر