فهرست
استراتژی زیزو برای ژانویه: فرار از ماجرای کارلتو!
استراتژی زیزو برای ژانویه: فرار از ماجرای کارلتو!

استراتژی زیزو برای ژانویه: فرار از ماجرای کارلتو!

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید قصد دارد با برنامه ریزی مناسب مانع از افت تیمش پس از تعطیلات کریسمس شود. در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۱۴ که رئال مادرید پس از برگزاری رقابت های جام باشگاه های جهان دیدار دوستانه ای را هم در شهر دوبی برگزار کرد، شاگردان کارلو آنچلوتی رو به افول رفته و دوران افت خود را آغاز کردند. سرمربی فرانسوی رئال مادرید که در آن سال دستیار مربی ایتالیایی بود، قصد دارد با برنامه ریزی مناسب از تکرار چنین اتفاقی جلوگیری کند. زین الدین زیدان قصد دارد پس از پایان تعطیلات هشت روزه زمستانی بازیکنانش، تمرینات آماده سازی سنگینی را برای بازیکنانش برنامه ریزی و اجرا کند تا بار دیگر شاهد عملکرد ضعیف رئال مادرید همانند سال ۲۰۱۴ نباشد.

عدم لغزش رئال مادرید در سال جدید؛ مهم ترین هدف زیدان

دو سال پیش زمانی که کارلو آنچلوتی هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت، کهکشانی های مادرید پس از فتح جام باشگاه های جهان در مراکش دچار افت شدیدی شدند که منجر به این شد که رئال مادرید از کورس رقابت برای قهرمانی در لالیگا باز بماند و متعاقب آن هم کارلو آنچلوتی از این تیم اخراج شد. زیدان به عنوان دستیار آنچلوتی از نزدیک شاهد تمامی این اتفاقات بوده. به همین دلیل در اولین تعطیلات زمستانی که به عنوان سرمربی این تیم فعالیت می کند، قصد دارد تا اجازه ندهد بار دیگر چنین اتفاقی برای تیمش پیش بیاید؛ به همین خاطر زیزو مشغول برنامه ریزی برای تمرینات آماده سازی تیم بوده و از دستیار خود آنتونیو پینتوس خواسته تا اطمینان پیدا کند که بازیکنانش در طول این تعطیلات به بالاترین سطح آمادگی جسمانی خواهند رسید و شرایط حضور در میدان را به دست خواهند آورد.

در سال ۲۰۱۴، رئال مادرید با ثبت ۲۲ پیروزی متوالی، با پروازی ۱۵ ساعته عازم سفر به شهر دوبی شدند تا در این شهر در دیداری دوستانه به مصاف تیم میلان ایتالیا بروند که در پایان این بازی را با نتیجه ۴ بر دو به حریف ایتالیایی واگذار کردند. این سفر خسته کننده به خاور میانه هزینه سنگینی برای رئال مادرید داشت. سه روز بعد شاگردان آنچلوتی در مستایا برابر تیم والنسیا تن به شکست ۲ بر یک داده و در ادامه هم از دور رقابت های کوپا دل ری حذف شدند. همچنین کسب نتایج ضعیف تیم مادریدی سبب شد که آنها از دور رقابت با رقیب دیرینه خود جا مانده و در پایان فصل هم عنوان قهرمانی در لالیگا را به بارسلونا تقدیم کنند. بعدها بسیاری از اهالی فوتبال دلیل این افت و نتیجه گیری ضعیف رئال مادرید را نداشتن استراحت کافی و برنامه های فشرده و خسته کننده این تیم در تعطیلات زمستانی عنوان کردند. لازم به یادآوری نیست که در طول تعطیلات کریسمس نیازی به برگزاری بازی های دوستانه نیست و شاگردان زیدان هم در تاریخ ۲۷ دسامبر به تمرینات بازخواهند گشت تا خود را برای  لالیگا و کوپا دل ری آماده کنند.

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-12-22 16:49:00
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
کلیت مطلب درسته! ولی اون سال زیزو دستیار کارلتو نبود سال قبلش بود که لادسیما رو بردن! افت رئال هم تو ۲۰۱۵ شروع شد یه جا نوشتین ۲۰۱۴! دستیار رئال تو اون سال ایه رو بود.
۲
مسعود
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
جاوید مادرید بازی مسخره در شهر جاهلان باعث افت کهکشانیا شد و نتیجه ضعیف جالب اینجا بود که میلان برای بردن رئال تمام توانشو گذاشت و در بازی های داخلی همه رو پشت هم باخت که نشون بده اشتباهی بزرگ تر از رئال کرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر