فهرست
اومتیتی، تنها خرید موفق بارسایی‌ها
اومتیتی، تنها خرید موفق بارسایی‌ها

اومتیتی، تنها خرید موفق بارسایی‌ها

آی اسپورت- اگر تنها یک بازیکن باشد که بتوان سران فعلی بارسلونا را به خاطر خریدش تمجید کرد، آن بازیکن ساموئل اومتیتی است.

در مدت کمی بیشتر از یک سال، مدافع فرانسوی، انتخاب شخصی روبرت فرناندس، توانسته خودش را به عنوان یکی از 11 بازیکن ثابت ترکیب بارسلونا ثابت و جایگاهش را در تیم والورده پیدا کند.

با جدایی او از لیون مطمئنا تیم فرانسوی ضرر و بارسلونا سود کرد. این بازیکن می‌‎تواند مهره‌ای آینده‌دار باشد که برای مدت‌های طولانی برای بارسلونا بدرخشد.

او بازیکنی است که با سرعتی عالی رشد کرده و تلاش زیاد و تمرینات بیش از اندازه‌‎اش او را به بازیکنی تبدیل کرده که حالا هست.

در شرایطی که جرار پیکه از سطح معمول خودش پایین‌تر است و خاویر ماسچرانو وضعیت مشخصی ندارد، این بازیکن فرانسوی توانسته قدم رو به جلوی بزرگی بردارد و جایگاهش را در تیم تثبیت کند. او هم حالا یکی از اعضای خط دفاعی بارسلونایی است که از ابتدای فصل تا به حال بارها مورد تمجید قرار گرفته و در 11 بازی 7 کلین‌شیت کرده است.

حالا با این سطح آمادگی او قرار است به بازی‌های جام جهانی روسیه با فرانسه دیدیه دشان هم برود و توانایی‌‎هایش را این بار در رده ملی به دنیا نشان دهد.

 

۱    
آی اسپورت
2017-10-10 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر