فهرست
کریمِ آقای گل؛ ۱۴ و فراتر از آن
کریمِ آقای گل؛ ۱۴ و فراتر از آن

کریمِ آقای گل؛ ۱۴ و فراتر از آن

آی‌اسپورت- ملی‌پوش ایرانی المپیاکوس با گلزنی مقابل لوادیاکوس مانع از شکست تیمش شد و علاوه بر آن در صدر جدول گلزنان سوپر لیگ قرار گرفت. در چارچوب بازی‌های هفته بسیت و ششم سوپر لیگ یونان تیم المپیاکوس که کریم انصاری‌فرد را به‌عنوان مهاجم نوک در زمین داشت و احسان حاج‌صفی را در فهرست نداشت، از ساعت ۲۱ جمعه شب در لوادیا استادیوم به مصاف تیم لوادیاکوس رده یازدهمی رفت.

ابراهیم نیاس در دقیقه ۴ گل اول بازی را برای لوادیاکوس به ثمر رساند و برخلاف پیش‌بینی‌ها نیمه اول با برتری یک بر صفر این تیم خاتمه یافت. 

چهار دقیقه از نیمه دوم این بازی نگذشته بود که ارسال دقیق لئوناردو کوتریس، مدافع چپ المپیاکوس که جانشین حاج‌صفی در این دیدار شده بود را انصاری‌فرد با شوت تک ضرب و البته در موقعیتی مشکوک به آفساید، تبدیل به گل مساوی برای المپیاکوس کرد. 

 

المپیاکوس در ادامه تلاش زیادی برای گلزنی داشت ولی به رغم حضور کامل انصاری‌فرد نتوانست به برتری خارج از خانه برسد تا ۵۴ امتیازی شود و با از دست دادن رتبه دوم جدول سوپر لیگ یونان، به رتبه سوم سقوط کند.

انصاری‌فرد با گلی که در دیدار مقابل لوادیاکوس به ثمر رساند، تعداد گل‌های خود را به عدد ۱۴ رساند تا در فاصله چهار هفته به پایان مسابقات فصل ۱۸-۲۰۱۷ سوپر لیگ یونان به همراه الکساندر پرییویچ، مهاجم پائوک در صدر جدول برترین گلزنان قرار بگیرد.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-04-01 00:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر