فهرست
اولین گل طارمی به تراکتور: ماموریت شماره15
اولین گل طارمی به تراکتور: ماموریت شماره15

اولین گل طارمی به تراکتور: ماموریت شماره15

آی اسپورت – طلسم گل نزدن مهدی طارمی به تراکتورسازی، امروز در ورزشگاه آزادی شکست و او دقیقه دوم بازی دروازه محمدرضا اخباری را باز کرد. طارمی که از زمان حضورش در لیگ برتر 33 گل برای پرسپولیس زده، توانسته بود دروازه 14 تیم از 16 تیم فعلی لیگ برتر را باز کند و فقط دو تیم، تجربه گل خوردن از آقای گل فصل پیش لیگ را نداشتند.

استقلال، ذوب آهن، پیکان، سپاهان، گسترش فولاد، استقلال خوزستان، نفت تهران، فولاد، سایپا، صنعت نفت، پدیده، سیاه جامگان و صبای قم، تیم‌هایی هستند که حداقل یک بار از طارمی گل خورده‌اند. تراکتورسازی و ماشین‌سازی، تنها تیم‌های فعلی لیگ محسوب می‌شدند که طارمی نتوانسته بود به آن‌ها گل بزند. فصل پیش و در بازی رفت، طارمی پنالتی تک گل پرسپولیس را گرفت اما جری بن‌سون توپ را وارد دروازه اخباری کرد.

با گل امروز طارمی به تراکتورسازی، این تیم هم به لیست قربانیان طارمی اضافه شد و او گلزنی به پانزدهمین تیم لیگ را هم به کلکسیونش اضافه کرد. حالا ماشین‌سازی تازه لیگ برتری شده، تنها تیم لیگ برتری است که جایی در لیست او ندارد. البته آن‌ها در دو فصل گذشته لیگ برتری نبودند و فقط یک بار، مقابل پرسپولیس قرار گرفته‌اند. طارمی برای کامل شدن رکورد جذابش، باید منتظر بازی برگشت با ماشین‌سازی در تبریز باقی بماند.

۴    
آی اسپورت
2017-02-05 16:53:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر