فهرست
دعوای برانکو و کی‌روش به نفع‌مان است!
دعوای برانکو و کی‌روش به نفع‌مان است!

دعوای برانکو و کی‌روش به نفع‌مان است!

آی اسپورت – این روزها مصاحبه یا ری‌اکشنی از کارلوس کی‌روش یا برانکو ایوانکوویچ وجود ندارد که به دیگری مربوط نباشد. جنگ میان این دو سرمربی بالا گرفته و حالا دیگر بر هیچکس پوشیده نیست. هرکدام به نوعی از سبک کار دیگری انتقاد دارند و اخیرا صحبت‌های کی‌روش جنبه تمسخر نیز گرفته. در طرف مقابل هم برانکو از سوی فدراسیون فوتبال با این تذکر روبرو شده که علیه تیم‌ملی و سرمربی آن در آستانه جام‌ملت‌ها صحبت نکند.

نکته قابل‌توجه درباره این جنگ و درگیری عموما لفظی این است که تا به حال روی کار هیچ کدام از این دو مربی تاثیر منفی نگذاشته و در مقابل باعث شده هردوی آنها به موفقیت‌های خاصی هم برسند! این تناقض جالب به نظر حاصل چشم و هم‌چشمی بین سرمربی کروات پرسپولیس و سرمربی پرتغالی تیم‌ملی است. دعوای کی‌روش و برانکو حتی پیش از جام‌جهانی 2018 شروع شده بود و با این حال تیم‌ملی در این رقابت‌ها عملکردی داشت که مردم از آن راضی بودند. برانکو و پرسپولیس هم با وجود نارضایتی‌هایی که همیشه از برنامه‌ریزی‌های مربوط به تیم‌ملی دارند هرروز حتی با دست‌ خالی‌تر از قبل در مسیر خودشان در لیگ‌برتر و لیگ قهرمانان پیش رفتند. این دو مربی بدون شک مربیان بزرگی هستند.

درباره کارلوس که اصلا این فرضیه وجود دارد که او استاد کار در فضاهای ملتهب است و در چنین شرایطی راحت‌تر به موفقیت می‌رسد. در سمت مقابل از برانکو هم شخصیتی بین همه شناخته شده که همیشه بی توجه به انتقادات برای رسیدن به خواسته‌های خودش تلاش کرده. در این میان دعواهای ایجاد شده بین دو نفر انگار تاثیر مستقیمی روی موفقیت‌های‌شان داشته. انگار این دو مربی بزرگ هم اسیر چنین قانونی هستند که اگر پای چشم و هم‌چشمی در میان باشد خیلی چیزها تغییر خواهد کرد و این به نظر خیلی هم برای فوتبال ما بد نیست!

 

خبر آنلاین

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-11-30 09:59:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
قبلاً سعی می کردند دعوای بین این دو نفر را کاهش بدند، الان میخوان زیادش کنند. دلیلش هم همه میدونند.
۳
....
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
تنها راه ادب کردن برانکو و هوادارای لنگ اینه که بدلیل فحاشی و کارشکنی در مورد تیم ملی کل پول دولتی که وارد این باشگاه میشه قطع بشه.تا معلوم بشه نمک خوردن و نمکدون شکستن چیه.نمیشه که پول یا مفت دولت رو بخوری بعد علیه سرمربی و تیم ملی کشورش هم سنگ اندازی کنی.
۷ ۱
.
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
همین الان خرج کیسه نجس رو همین هوادارای پرسپولیس میدن. پول قطع بشه کیسه اول از همه از گشنگی میمیره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر