فهرست
اعتراض رحمانی به حاشیه‌ها؛ نمی‌دانم چه هیزم تری به بعضی‌ها فروخته‌ام
اعتراض رحمانی به حاشیه‌ها؛ نمی‌دانم چه هیزم تری به بعضی‌ها فروخته‌ام

اعتراض رحمانی به حاشیه‌ها؛ نمی‌دانم چه هیزم تری به بعضی‌ها فروخته‌ام

آی اسپورت - این روزها مهم‌ترین سوژه در استقلال ماجرای بختیار رحمانی است. رفتار او در هنگام تعویض باعث انتقادات زیادی از او شد. اما بختیار همچنان اعتقاد دارد مشکل خاصی نبوده و فقط به خاطر درد زانویش بعد از تعویض به رختکن رفته. او در آخرین مصاحبه‌اش توضیحات بیشتری داده و البته بقیه را متهم به حاشیه سازی برای او و تیمش کرده است:

بعد از بازی کس به من چیزی نگفت

نمی‌دانم چرا این همه حرف و حدیث برای استقلال درست می‌کنند. فکر می‌کنم بعضی‌ها چشم دیدن اینکه من در استقلال حضور دارم را ندارند و از اینکه تیم هر روز بهتر و بهتر می‌شود ناراحت هستند. روز بازی با سیاه جامگان هم وقتی تعویض شدم خداوکیلی زانویم درد می‌کرد. خیلی‌ها درباره این حرکت من حرف زدند. جالب است بدانید بعد از بازی هیچ کس به من نگفت چرا آن حرکت را انجام دادی.

بعضی‌ها بزرگ‌نمایی می‌کنند

آن‌هایی که برای من حاشیه درست می‌کنند بدانند اگر می‌خواستم ناراحت بشوم در آن چند بازی که به میدان نرفتم ناراحت می‌شدم. این را هم می‌گویم هر بازیکنی در آن دقایق از بازی وقتی تعویض شود ناراحت می‌شود. اما حتما سرمربی اهدافی دارد و باید به نظر او احترام گذاشت. من همیشه این قانون را رعایت می‌کنم. چیز خاصی اتفاق نیفتاد اما بعضی‌ها دوست دارند هر مساله را بزرگنمایی کنند. واقعا نمی‌دانم بختیار رحمانی چه هیزم تری به بعضی‌ها فروخته است.

به خاطر استقلال پیشنهادات خوبی را رد کردم

من هم در زندگی شخصی و هم در فوتبالم با هیچ کس مشکلی ندارم. اگر علی آقا مرا به میدان بفرستد در خدمت تیم هستم و حتی سرم را برای تیم می‌دهم. اگر هم بازی نکنم از بیرون برای موفقیت تیم دعا می‌کنم. برای رسیدن به استقلال خیلی زحمت کشیدم و این تیم را واقعا دوست دارم. پیشنهادات مالی بهتری به من شد اما چون این تیم را دوست داشتم همه آنها را رد کردم. الان هم دنبال اخبار مطرح شده در رسانه‌ها نیستم. گاهی اوقات اگر وقت کنم اخبار گوش می‌کنم و در این میان برایم مهم نیست که چه کسی درباره من چه می‌گوید.

 

کد خبر:9402

۱    
آی اسپورت
2016-10-18 10:52:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر