فهرست
رحمتی در نقشی تحسین برانگیز
رحمتی در نقشی تحسین برانگیز

رحمتی در نقشی تحسین برانگیز

آی اسپورت – سکوت طولانی مهدی رحمتی در استقلال از اتفاقات عجیب نیم فصل اول است. او هفته‌هاست که روی نیمکت استقلال می‌نشیند اما با سکوت عجیبش همه را غافلگیر کرده. رحمتی حتی اعتراضی یک جمله‌ای به زبان نیاورده و ادا و اطواری برای مربیانش ندارد. درست و دقیق و باانگیزه تمرین می‌کند و حتی از موفقیت حسین حسینی خوشحال است.

رفتار حرفه‌ای مهدی رحمتی تحسین برانگیز است. فراموش نکنیم که او دروازه‌بان فوق‌العاده استقلال بوده و در موقعیت ستاره و کاپیتان به نیمکت نشین تبدیل شده. در چنین شرایطی اغلب بازیکنان تاب نمی‌آورند و معترض و خشمگین می‌شوند و حاشیه‌های بزرگ برای تیم‌شان می‌سازند. رحمتی اما با صبر و تحمل عجیبش جمله‌ای در اعتراض نگفته است. رحمتی در سالیان اخیر تیم ملی را در اوج از دست داد. اختلاف او و کی‌روش باعث شد رحمتی فرصت‌های بزرگی را از دست بدهد اما درباره تیم ملی نیز رحمتی حاشیه‌های بزرگی نساخت. رفت و به پشت سر نگاه نکرد.  رحمتی در هر بازی صورتش را با شال می‌پوشاند و روی نیمکت می‌نشیند. بعد از آن حرف‌های بیراه درباره خنده‌هایش روی نیمکت دیگر هرگز مساله‌ای نساخته و همیشه آرامش را به رقیبش هدیه داده. استقلال خوش اقبال است که کاپیتان نیمکت نشین‌اش حاشیه ساز نیست و صاحب صبر و تدبیر موثری شده. شاید خیلی زود دوباره رحمتی را شماره یک استقلال ببینیم، با بازی‌های درخشان در راه تازه‌ای که استقلال انتخاب کرده است.

 

ایران ورزشی

۲۳ ۳  
آی اسپورت
2017-12-16 11:06:00
نظر دهید

۳ نظر
حسین
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
بعد از پشت کردن به تیم ملی در حساس ترین زمان دیگه برای خیلی ها از جمله من وجود خارجی نداره
همون بهتر که استقلال هم انداختش رو نیمکت
امیرعباس
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
علیرغم تمام تحقیرها و اهانت ها علیرغم تمامی صفحه گذاشتن ها و مقالات تحریک کننده علیرغم رفتارهای غیراخلاقی و غیر حرفه ای باشگاه استقلال و علی منصوریان علیرغم ان همه مورد تمسخر واقع شدن از سوی برنامه نود و رسانه های پر تیراژ سید مهدی تنها کسی بود که کاملا حرفه ای رفتار کرد من مدافع سید مهدی نیستم و از گلری سیدحسینی بشدت دفاع می کنم اما رفتار رحمتی دراین مدت حتما الگویی منحصر بفرد برای جوانانیست که از امثال دائی ها و خدادادها و طارمی ها و...جز بداخلاقی و اماتور گری و ریختن حرمت ها هیچ نیاموختند فکر کنم اخرین بزرگ هایی که در استقلال و پرسپولیس روی نیمکت نشستند و دم برنیاوردند و حرفه ای عمل کردند به محمود فکری و مهدی مهدوی کیا باز می گردد همین اسم ها قدیمی نمایانگر همه واقعیت گمشده این روزهاست!
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
فیلمشه. امیدوارم زودتر بندازنش بیرون‌ . با رفتنش خیلیا برمیگردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر