فهرست
شوک روز: احتمال حذف استقلال و نفت از آسیا
شوک روز: احتمال حذف استقلال و نفت از آسیا

شوک روز: احتمال حذف استقلال و نفت از آسیا

آی اسپورت – دو تیم ایرانی به احتمال زیاد از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شوند و جای خود را به دو تیم ایرانی دیگر یعنی ذوب‌آهن و سپاهان می‌دهند. روزنامه خبرورزشی امروز این خبر را تائید کرد و نوشت:  «استقلال و نفت تهران نتوانسته‌اند پرونده‌های مالی خود را حل و فصل کنند و بعید به نظر می‌رسد تا پایان زمانی که afc داده بتوانند چنین کاری انجام دهند و شانس زیادی برای حضور در لیگ قهرمانان نخواهند داشت.»

 

 

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2017-09-13 12:45:00
نظر دهید

۴ نظر
سوشاتاجی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
با این وضعیت نیم نریم بهتره ما که زورمون ب پدیده ونفت آبادان نمیرسه و گل گهر رو باچاشنی شانس میبرم و از پارس دسته اولی وحشت داریم همون بهتر نباشیم تو آسیا و به حول وقوه الهی بامدیریت افتخاری و مربیگری شومن سقوط میکنیم دسته یک و فجایع جنابان تکمیل میشه .خاک توسرتون ک برامون حیثیت نذاشتید نامردا
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
سوشا جان خود شماها تو نقل و انتقالات کیف میکردید از این مدیریت . هرچی میگفتیم آقا این ۲میلیارد ۳ میلیارد ۴ میلیاردایی که به این بنجلا قولشو دادید باید یه روزی پرداخت کنید فقط کری میخوندید میگفتید از سوختنمونه. علی منصوریان یه دربی برد با چه وضعی ولی مثل طرفدارای تیمای کوچیک کردینش بزرگترین افتخار سالتون و تا قبل همین فصل داشعلی داشعلی گو شده بودید . حرفت درسته نه مدیرتون خوبه نه مربیتون ولی شما هوادارا هم به همون اندازه و حتی بیشتر بدید . ما اگه میخواستیم‌متر و معیارمون مثل شما باشه هنوز داشتیم حمید درخشانو تو تیم تشویق میکردیم! چون دربی رو برده بود! الانم اگه استقلال نتونه پرونده هاشو ببنده مقصرش نه مدیریت که خود شمایید که پندار توفیقی وقتی میلیارد میلیارد میداد به بازیکنا عکساشو تو ایسنتاگرام میذاشتید میگفتیم عکس لنگی سوز! یواش یواش که داره میگذره میفهمید کی سوخت! البته شاید شما به شخصه این تفکر رو نداشتی ولی قبول کن که تفکر عمومی استقلالیا دقیقا همینجور بوده و هست و البته من به عنوان یه پرسپولیسی دوست دارم همینجوری هم بمونه !
ل.ع
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
جوك نگيد پرونده ژوزه حكمش اومده استقلال محروم بشه
۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره عابی ها
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۳۰
سلام عزیزم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر