فهرست
مذاکره نماینده اریکسن با رئال؛ به زودی
مذاکره نماینده اریکسن با رئال؛ به زودی

مذاکره نماینده اریکسن با رئال؛ به زودی

آی اسپورت - بر اساس برخی گزارش‌های منتشر شده در روزنامه‌های انگلیسی، مدیر برنامه‌های کریستین اریکسن در تعطیلات آخر هفته جاری به اسپانیا سفر کرده و در شهر مادرید با نمایندگان باشگاه رئال درباره انتقال این ستاره دانمارکی مذاکره خواهد کرد. به این  ترتیب به نظر می‌رسد اریکسن به انتقال رویایی مد نظر خود به رئال مادرید یک قدم دیگر نزدیک‌تر شده است.

اریکسن در تابستان امسال صراحتا به تاتنهام اعلام کرد که قصد جدایی از این تیم را دارد ولی انتقال او به رئال در نهایت انجام نشد و گفته می‌شود زین‌الدین زیدان علاقه چندانی به ورود اریکسن به تیمش ندارد. ولی با این وجود، رئال حالا گفتگو با مدیر برنامه‌های این ستاره دانمارکی را از نو آغاز کرده و قرار است مدیر برنامه‌های او این هفته در مادرید درباره احتمال انتقال اریکسن در ماه ژانویه با رئالی‌ها مذاکره کند.

اریکسن همچنان از امضای قرارداد جدید با اسپرز سر باز می‌زند و در تابستان آینده به دلیل پایان قراردادش با این تیم، بازیکن آزاد خواهد شد. در نتیجه زمستان امسال آخرین فرصت تاتنهام برای فروش او و دریافت مبلغی در ازای واگذاری‌اش خواهد بود. با توجه به جمیع این نکات به نظر می‌رسد انتقال اریکسن به رئال در ماه ژانویه از هر زمان دیگری محتمل‌تر شده است.

۲    
آی اسپورت
2019-10-05 01:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر