فهرست
ادعای روز: مصلح با 400 میلیون پرسپولیسی شد
ادعای روز: مصلح با 400 میلیون پرسپولیسی شد

ادعای روز: مصلح با 400 میلیون پرسپولیسی شد

آی اسپورت - ماجرای انتقال شایان مصلح به پرسپولیس سر و صدای زیادی به پا کرد. آن هم به خاطر اینکه مصلح بعد از یک هفته جلسه و مذاکره با استقلال در نهایت تصمیم گرفت به پرسپولیس بیاید. بعد از این اتفاق مدیران باشگاه استقلال هم علیه مصلح مصاحبه کردند و هم باشگاه پرسولیس را به برهم زدن بازار و پرداخت‌های غیر متعارف متهم کردند.

اما امروز محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس ادعای جالبی را مطرح کرد. او گفت: «در این دو سال گذشته هیچ چیز بدون صداقت پیش نرفته و همه قراردادها در فدراسیون موجود است. هوادار حق دارد که بداند. ما شایان مصلح را با 400 میلیون جذب کردیم و آپشن قهرمانی هم در قرارداد او وجود دارد. مصلح روزی که با ما صحبت کرد مدعی شد از طرف استقلال 850 میلیون به او پیشنهاد شده ولی با توجه به اینکه با محمد انصاری مشورت کرده است و مشاوره‌ای که از پیشکسوتان گرفته دوست داشته به پرسپولیس بیاید. نمی‌دانم این صحبت‌ها را از کجا آوردند. من یک هفته قبل از مذاکره مصلح با استقلال با این بازیکن صحبت کردم و مبلغ قراردادش هم موجود است.»

۸ ۱۲  
آی اسپورت
2017-06-19 12:16:00
نظر دهید

۱۲ نظر
علیرضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
نصیرزاده خیلی چیزها رو مشخص کرد. پرسپولیس داشت و نداد، استقلال نداشت و پیشنهاد داد. خود ایشون مصاحبه کردن و گفتن چون پرسپولیس زودتر درخواست داده اگر پول رو بدن داریوش مال اوناست. بعدشم مار حرفی راجع به اینکه شجاعیان بازکنی خوبیه نداریم چون شکی توش نیست و مبلغ 900 تومنی هم که گرفته در حد خودش هست چون بقیه هم همین رو میگیرن. اما باشگاه برای گرفتن ایشون 2.4 ملیارد هزینه کرده.
محمد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
آره راست میگی رونالدو هم با یه میلیارد حاضره شاگرد برانکو بشه همه هم گوشاشون دراز
مرد حسابی الان واسه ده هزار تومن آدم میکشن خیال کردی کدوم بازیکن خری حاضر میشه با صد میلیون پول کمتر به تیم دیگه ای بره که بازیکنهای شما با پونصد و یه میلیارد پیشنهاد کمتر عضو این تیم میشن
یکم فکر کنی بد نیست
۷
مهدی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
حالا که حرف نصیرزاده سند شد برو مصاحبه امروزشو بخون.همین اقای ترکاشوند گفت مبلغ رضایتنامه شجاعیان دوونیم میلیارده.برو ببین نصیرزاده راجه به پیشنهادات چی گفته.گفت تنها تیمی که نامه زد برای شجاعیان استقلال بوده.یه بار توی یه گپ بیست ثانیه ای ترکاشوند با نصیرزاده راجع به شجاعیان صحبت کرده.پس کدوم پول؟کدوم پیشنهاد؟ببین توهم چه میکنه!خدایا اینا ساقیاشونو کجا پیدا کردن؟!
۲
ارتش ...
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۳
ترکاشوند نگفت رضایت شجاعیان 2.5 میلیارد شده گفت دو و نیم براشون تموم شده: 1.5 رضایت نامه یک تومن هم پول خودش! بیراه نگفته که!
۲
شاهین پرسپولیسی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
چیزی که خودم حس می کنم این است که استقلال با پیشنهاد ۸۵۰ میلیونی شایان مخالفت کرده و بهش حرفی زدند که نهایتن قهر کرد. در پرسپولیس ۴۰۰ به اضافه قهرمانی و پاس گل که نهایتن ۶۰۰ میلیون میشه و کافیه براش.
۷
آبی بیکران
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۵۳
به گفته خبرنگار نود دیروز قبل از عقد قرار داد شجاعیان و استقلال بارها از طرف مدیران یه تیم بدهکار با ایشون تماس گرفته شد و پیشنهادهای بسیار عجیبی بهشون داده می شد!!!.....
حالا می آن مبلغ قرار دادو با وقاحت تمام یه قرار داد ۱ میلیاردی رو ۴۰۰ پیلیون جا می دن... فقط یه سوال اگه انقدر ارزون می خرین پس این همه بدهی واسه چی رو دستتون مونده و هر روز هم زیادتر میشه!؟؟
۸ ۲
بیچاره داریوش
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
به زور نصف شب آوردنش پای عقد قرارداد ههه
۶
حرف حساب
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
بنده خدا این شایعات رو مدیران شما میسازند تا امثال توی ساده فکر کنید تو نقل و انتقالات شاهکار کردند! بازیکنی که کمالوند فیکس بهش بازی نمیداد حالا شده ستاره لیگ برتر؟؟ پیراهن پرسپولیس و هوادارن میلیونیش فقط یک میلیارد میارزه! با این حساب خیلی از این بازیکنها از جمله مصلح بدهکار هم هستند! فکر کردی اینجا استقلال منصوریانه که هر کی از راه رسید براشون ناز کنه؟ مصاحبه امروز کیروش رو بخون درباره پرسپولیس کبیر چطور صحبت کرد!!
۴
ناصر
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
فقط میشه خندید ... دقیقا مثل ارقامی هستش که فصل پیش اعلام کردن
۹
لنگویان
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
باشه باشه ترکاشوند راست میگه 400 ملیون مام که گوشامون مخملیه 1 میلیارد و 500 واسه سروش نیم فصل ، فقط باید صبر کرد تا گند 3090 دربیاد تا معلوم بشه هرچند زیاد امیدوار نیستیم فدراسیون و حکومت پشت لنگن ، لنگی جماعت همونایین که از رویانیان حمایت میکردن الان سایه شو با تیر میزنن
رسول
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
خدا به خونوادت صبر بده نداد نداد وقتی هم داد گوش مخملی داد من نگفتما خودت داری میگی
۷
حامد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
آره. سید بلال هم 700 میلیون گرفته، طارمی هم 900 میلیون، منشا هم حتما مجانی اومده، بیرانوندم از بچگی پرسپولیسی بوده
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر