فهرست
راهکار برای ماندن انصاری: افزایش رقم قرارداد
راهکار برای ماندن انصاری: افزایش رقم قرارداد

راهکار برای ماندن انصاری: افزایش رقم قرارداد

آی اسپورت -  محمد انصاری ممكن است از پرسپولیس جدا شود. انصاری از تیم چینی پیشنهاد دارد و پول زیادی كه نصیبش می‌شود، وسوسه‌اش كرده تا به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد. اما پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهند در این وضعیت، انصاری هم تنهایشان بگذارد. به همین دلیل به فكر افتاده اند تا مانع جدایی این بازیكن شوند.
راهكاری كه باشگاه پرسپولیس به آن فكر می‌كند، دادن پول بیشتر به محمد انصاری است. پرسپولیسی‌ها به انصاری قول داده اند در صورتی كه پیشنهاد تیم چینی را رد كند و در پرسپولیس بماند، پولی بیشتر از رقم ثبت شده در قراردادش به او پرداخت خواهند كرد. این همان راهكاری بود كه در اولین سال درخشش مهدی طارمی به ذهن مدیران باشگاه پرسپولیس رسید و در حالی كه این بازیكن یكی از بهترین گلزنان آن فصل بود، رقمی حدود 150 میلیون تومان قراردادش بود كه اصلا با دیگر مهاجمان گلزن لیگ قابل مقایسه نبود. بنابراین باشگاه پرسپولیس در آن فصل قرارداد طارمی را دو برابر كرد تا این بازیكن هوای رفتن به سرش نزند.

 

خبرآنلاین

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-23 09:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
P71
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
آقایون مدیران باید همون اول فصل قرارداد حاجی ممدو زیاد میکردن، طرف قراردادش 19 برابر شده اصلا نمیدونه چجوری بازی کنه، بعدش ممد انصاری ک یکی از بهترین مدافعان لیگ چ از نظر فنی چ اخلاقیه، قراردادش فقط 250 تا؟؟؟؟ توی این مملکت باید بی حجب و حیا بود تا حقتو بگیری !!! حاجی ممد تنهامون نزار!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر