فهرست
دکه آنلاین: مودریچ تحویل می دهم
دکه آنلاین: مودریچ تحویل می دهم

دکه آنلاین: مودریچ تحویل می دهم

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با سرمربی تیم ملی است. کی روش گفته 40 روزه نمی تواند بازیکنی در حد و اندازه رونالدو آماده کند اما می تواند بازیکنی مثل مودریچ تحویل دهد. او با این حرف پاسخ صحبتهای برانکو را داده. تیتر مهم دیگر خبر ورزشی رشوه ٣٠هزار دلارى آقاى مربى براى رسيدن به نيمكت يك تيم ليگ برترى است و مربى معروف اخيرا فاش كرده که براى امضاى قراردادش با يكى از تيم هاى ليگ برترى، مجبور به دادن٣٠هزار دلار رشوه شده است.

 

خبر ورزشی 2 اردیبهشت
خبر ورزشی 2 اردیبهشت

تیتر یک گل پاسخ هدایتی به ادعای رهبری فر است. عابربانک خواهان ورود مراجع مربوطه شده تا اگر او مشکلی دارد مجازاتش کنند اما اگر حرفهای رهبری فر درست نبود، هدایتی قطعا از او شکایت خواهد کرد. گل نوشته برای ادعایش درباره درخواست افتخاری برای بازگشت فرهاد مجیدی شاهدی به نام داریوش مصطفوی دارد.

 

روزنامه گل 2 اردیبهشت
روزنامه گل 2 اردیبهشت

پیروزی با اشاره به بازی امروز ذوب آهن و پرسپولیس به نتیجه بازی رفت دو تیم پرداخته و نوشته ذوب آهن هم 4 تاییه. این روزنامه از شفر به خاطر صحبتهایش درباره پرسپولیس انتقاد کرده. مسلمان هم درباره پست اینستاگرامی جنجالی اش توضیح داده و گفته قصدش از این کار فقط شوخی بوده.

پیروزی 2 اردیبهشت
پیروزی 2 اردیبهشت

همشهری ورزشی با تیتر یورش به 6 عکسی از قلعه نویی و برانکو در کنار هم منتشر کرده و نوشته قلعه نویی برای بازی امروز نه تنها به دنبال شکست طلسم نبردن پرسپولیس است بلکه می خواهد در پایان لیگ نایب قهرمان هم بشود.

 

همشهری ورزشی 2 اردیبهشت
همشهری ورزشی 2 اردیبهشت

 

  ۱  
آی اسپورت
2018-04-22 09:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶
کاش متن کامل مصاحبه رو کار کنید... کیروش خیلی خوب و صلح آمیز مصاحبه کرده و در عین حال مثبت و زیرکانه با برانکو هم شوخی کرده.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر