فهرست
وعده تاج به پرسپولیس: با AFC مکاتبه می‌کنیم
وعده تاج به پرسپولیس: با AFC مکاتبه می‌کنیم

وعده تاج به پرسپولیس: با AFC مکاتبه می‌کنیم

آی اسپورت - محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگرانش مقابل لخویا، می‌تواند حسابی آن‌ها را به دردسر بیندازد. رای AFC صادر شده اما پرسپولیسی‌ها امیدوارند بتوانند با اعتراض، جلوی اجرای آن را بگیرند. تاج هم به آن‌ها وعده داده پیگیر این موضوع خواهد بود.

باید حواسمان را بیشتر جمع کنیم

ما و نیروی انتظامی باید دقت بیشتری کنیم که تماشاگری ترقه به ورزشگاه نیاورد‌، باید به شکلی از این کارها جلوگیری و خاطیان را شناسایی کنیم. مسئول ورود و خروج و کنترل تماشاگران،‌ نیروی انتظامی باید دقت بیشتری صورت دهد، ما هم در فدراسیون فوتبال باید کار فرهنگی‌ کنیم،‌باید باشگاه‌ها و لیدرها جلسه بگذارند تا این اتفاقات دیگر رخ ندهد.

تلاش‌مان را برای اعتراض می‌کنیم

در نامه‌ای که داده‌اند 10 روز وقت تعیین کرده‌اند پرسپولیس طرف موضوعی است و آنها هم به صورت جدی اعتراض خود را اعلام کردند. طاهری مدیرعامل باشگاه هم در همان روز اعتراض پرسپولیس را به AFC اعلام کرد. در مجموع باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی می‌افتد. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم.

لابی قطری‌ها بی‌تاثیر نبود

ممکن است یک جاهایی این لابی باشد اما ما باید خودمان باهوش باشیم. پرسپولیس در سال 2015 به دلیل همین حرکات تعلیق شده بود و شاید یک فردی پیدا شود و از این موضوع استفاده کرده باشد. ما باید کار کنیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم. اگر این اتفاق نمی‌افتاد تعلیق دو ساله هم برداشته می‌شد. عموم تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند تیمشان را تشویق می‌کنند اما نباید کاری کنیم که میزبانی را از ما بگیرند.

قبلا اخطار داده بودم

دو ماه پیش در نامه‌ای اخطار دادم و به باشگاه‌ها گفتم که این اتفاقات ممکن است ما را در آینده اذیت کند، لیزر انداختن، آتش روشن کردن و پرتاب ترقه به سمت داور جرایم سنگینی دارد، جدا از محرومیت جریمه نقدی‌اش هم کمرشکن است چون باعث می‌شود هم بلیط‌فروشی از ما گرفته شود و هم جریمه بپردازیم. این کار منبع درآمد را کاملاً از بین می‌برد. 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-05-18 14:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
نیما
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۵۰
بله دیگه لابی تاج و عابدینی دست به کار شدند تا لنگو از حذف شدن نجات بدن حالا اگه استقلال محروم میشد که تاج ککش هم نمی گزید.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر