فهرست
جانشینان ناکام رحمتی در دربی؛ دلواپس دروازه
جانشینان ناکام رحمتی در دربی؛ دلواپس دروازه

جانشینان ناکام رحمتی در دربی؛ دلواپس دروازه

آی‌اسپورت- دربی هشتاد و پنج یک دربی ویژه است. ویژه به خاطر نیمکت استقلال. منظور البته حضور شفر آلمانی روی نیمکت آبی‌ها نیست بلکه حضور کاپیتان استقلال است. مهدی رحمتی در اولین سال‌های حضورش در استقلال نیمکت‌نشینی در دربی را تجربه کرده است اما بعد از این که در لیگ یازدهم شماره یک استقلال شد هیچ‌گاه در دربی روی نیمکت نبوده است. این بازی برای رحمتی یک دربی ویژه خواهد بود که هیچ‌گاه فراموش نخواهد کرد. اما نکته مهم‌تر این است که دربی بدون رحمتی برای استقلال چطور بازی‌ای خواهد بود.

استقلال از لیگ یازدهم تا امروز فقط یک فصل کامل به خاطر حضور رحمتی در پیکان، این دروازه‌بان را در دربی رفت و برگشت در اختیار نداشت و از آن سال خاطرات بدی دارد. دو باخت رفت و برگشت با فروزان و طالب‌لو در سالی که رحمتی آبی‌پوش نبود.

بعد از بازگشت رحمتی به استقلال، شاید این تیم باخت پرگل را هم تجربه کرده باشد اما در کل آمار دربی با رحمتی برای استقلالی‌ها  نسبتا خوب است. از یک طرف رحمتی در ۶ سال گذشته رکورد فوق‌العاده ۷ کلین‌شیت در ۱۱ دربی را در کارنامه دارد و از سوی دیگر دریافت ۱۰ گل در ۴ بازی که دروازه‌اش باز شد. با این وجود سه برد و دو باخت، کفه ترازو را به نفع او سنگین می‌گند.

با این حال دو باخت در دو دربی بدون مهدی رحمتی باعث شده تا حضور این کاپیتان باتجربه در این بازی‌های اخیر دلگرمی بزرگی برای هواداران استقلال باشد. در این بازی اما هواداران و رحمتی باید تماشاگر عملکرد حسینی جوان درون دروازه شوند. دیداری که سکوها شاید بیشتر از همیشه گذشته ملتهب و نگران دروازه آبی باشد.

90tv

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-10-23 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
تیم سیزدهم جدول با ۴ گل زده در ۹ بازی
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۵۷
هت تریک میکنه یا پاس میده ؟
محسن مسلمان چهارتایی میکنه:)))
۳
سعید کپی پیست طوسی نژاد از خودستانان
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۱۵
آقا مطلب کپی پیست ندارم بذارم نمی‌دونم چی بگم !!
۲
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۲۹
اگه ایشون تو 90 دقیقه 4 تا میخوره از پرسپولیس کبیر..چرا داش حسین نخوره..
۳
4 قدیم یا جدید ؟
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
رحمتی هم قضیه بیرو رو داره و گرنه اگه فروزان بود استقلال شش تایی نمی شد و .... حسینی بهترین دروازبان این دربی معلوم می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر