فهرست
مخاطب هیسِ فرهاد؛ این چهار گزینه
مخاطب هیسِ فرهاد؛ این چهار گزینه

مخاطب هیسِ فرهاد؛ این چهار گزینه

آی اسپورت – استقلال روز گذشته موفق شد در دیداری حیثیتی و حساس مقابل سپاهان با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد و علاوه بر تثبیت جایگاهش در رتبه دوم جدول، به کسب سهمیه هم نزدیک شود.

در پایان این دیدار سنگین و دشوار فرهاد مجیدی رو به دوربین‌های عکاسان رسانه های ورزشی، علامت هیس را نشان داد ولی مشخص نشد او دقیقا چه کسی یا کسانی را به سکوت دعوت کرده است؟

***

مخاطب اول: بعضی ها اعتقاد دارند مخاطب مجیدی، امیر قلعه‌نویی و مربیان سپاهان هستند که اختلافات دیرینه با هم دارند و سرمربی سپاهان یکی از آلترناتیوهای نیمکت استقلال هم محسوب می‌شود.

مخاطب دوم: شخص دیگری که می‌توانست مخاطب مجیدی باشد جواد نکونام است که چند هفته قبل یک اختلاف کهنه میان آنها علنی شد و به صحبت علیه هم پرداختند.

مخاطب سوم: برداشت بعدی این است که مجیدی به بخشی از هواداران استقلال که منتقد او هستند سکوت نشان داده است. عده‌ای از هواداران استقلال در هفته‌های اخیر برای بازگشت استراماچونی به این تیم در تلاش هستند و از مدیران باشگاه می‌خواهند شرایط بازگشت مرد ایتالیایی را فراهم کند.

مخاطب چهارم: گفته می‌شود مجیدی مدیران باشگاه را مخاطب قرار داده است. یکی از اعضای هیات مدیره مخالف حضور مجیدی در این تیم است و عقیده دارد استقلال باید مربی تراز اول خارجی جذب کند

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-08-02 16:30:00
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹، ۱۷:۲۴
مجیدی مربی نمیشه.کسی که با یک برد که اولی پنالتی نبود.و دومی هم اشتباه مدافع بود.اینقدر جو گیرمیشه.چطور میشه انتظار داشت.که ایشون یک مربی خوبی میشه.اخر فصل مجیدی رفتنیه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر