فهرست
انگیزه رادو برای خودنمایی در جام حذفی
انگیزه رادو برای خودنمایی در جام حذفی

انگیزه رادو برای خودنمایی در جام حذفی

آی اسپورت - بوژيدار رادوشوويچ که طی دو فصل گذشته دروازه‌بان ذخيره پرسپوليس بوده و فقط در صورت مصدوميت بيرانوند  يا در شرايطي خاص به ميدان رفته انگيزه زيادی برای خودنمایی در بازی جام حذفی دارد. رادوشوويچ هم مثل بقيه خارجی‌ها با مشکل دريافت حقوق مواجه بوده است اما هيچ وقت در تمرينات کم نگذاشته و همواره در هر حالتی يکی از شاداب‌ترين نفرات تمرين بوده است. رادو  که با حرکات روی نيمکت و کنار زمينش بين هواداران پرسپوليس هم به چهره‌ای باتعصب مشهور شده و همين ميزان محبوبيتش را بالا برده احتمالا مقابل نود اروميه دروازه‌بان اصلی سرخ‌ها خواهد بود.

اين گلر کروات که از 8 بازی اين فصل ليگ برتر در سه مسابقه به ميدان رفته می‌تواند چهارمين بازی فصلش را در جام حذفی انجام دهد. البته رادوشوويچ از بازی در جام حذفی و ديدار مقابل تيم‌های گمنام خاطره خوشی ندارد. او در ديدار با قشقايي شيراز گلر سرخ‌ها بود که در ضربات پنالتی موفق به مهار پنالتی‌های حريف نشد و بعد از آن حذف تلخ انتقادهای زيادی شنيد. هر چند از آن مسابقه زمان زيادی گذشته و حالا رادو بين پرسپوليسی‌ها محبوبيت زيادی به دست آورده اما اين گلر کروات می‌داند بايد از موقعيت‌های اينچنينی استفاده کرده و نيم‌نگاه برانکو در مواقع حساس را نسبت به خودش زنده نگه دارد.

برانکو با وجود اينکه رادو هموطنش به حساب می‌آيد همواره از بيرانوند به عنوان دروازه‌بان شماره يک نام برده اما با توجه به حضور بيرانوند در اردوی تيم ملی و دير برگشتنش احتمالا به گلر شماره 44 خود در جام حذفی ميدان خواهد داد. البته برانکو مثل مربيان بارسلونا يا برخی تيم‌های بزرگ اروپایی نيست که در اين جام حتی تا بازی فينال از دروازه‌بان دومش استفاده کند و در صورت صعود پرسپوليس بيرانوند به ترکيب اصلی باز خواهد گشت.

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-10-13 22:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شاطر آقا رادوشویچ
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
والا شاطر آقا رادوشویچ توانایی هاشو با گرم نگه داشتن نیمکت لنگ با کمک باسن مبارکش بارها اثبات کرده:)))
۴ ۱
.
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
کاش کیسه هم برو الحاجی گرون رو ببره تو مسابقات کشتی کج شاید بیشتر به دردش خورد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر