فهرست
سوال از زنوزی؛ چطوری حساب کردی؟
سوال از زنوزی؛ چطوری حساب کردی؟

سوال از زنوزی؛ چطوری حساب کردی؟

آی اسپورت - محمدرضا زنوزی در مورد میزان هزینه‌هایش در تراکتور گفته: «فکر می‌کنم تا الان حدود ۱۱۰ میلیارد تومان شده باشد.» به‌نظرمان مالک تراکتور در حال «شکسته‌نفسی» است! الان ۲ سال از حضور ایشان در باشگاه می‌گذرد و در این مدت انواع و اقسام هزینه‌های نجومی انجام شده است. آقای زنوزی هر ۳ کاپیتان تیم ملی را به تبریز برد و امسال هم قراردادشان را تمدید کرد؛ آن هم درحالی‌که مسعود شجاعی پیش‌تر بازگشتش به لیگ برتر را «شوخی» خوانده بود و احسان حاج‌صفی هم مدعی بود در ایران برای هیچ تیمی غیر از سپاهان بازی نمی‌کند. به اینها اضافه کنید یک وانت مربی و بازیکن بسیار گران‌قیمت خارجی را که اصل و فرع پول‌شان را علاوه بر هزینه‌های جاری گرفتند و تازه مدعی غرامت هم شدند؛ یعنی همه اینها روی هم شده ۱۱۰ میلیارد؟ چه جالب!

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2020-06-03 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
احمد
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹، ۰۹:۰۵
باشگاه خصوصی الزامی برای ارایه اطلاعات مالی به هیچ نهادی نداره.از جیب خودش خرج میکنه شما حرص نخور.راستی تا حالا از این حسابهای سرانگشتی در مورد باشگاه هایی که از بیت المال حیف و میل میکنند انجام دادید؟!
۸
سوزش سایت درپیتی آی اسپورت
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹، ۱۵:۰۸
آخه شما چرا خون کثیف خودتونو آلوده میکنین؟؟ چرا میسوزین؟؟ به شما چه ربطی داره؟؟ اصلا 300میلیارد خرج کرده. از جیب خودش بوده. مگه استقلال و پیروزی کمتر از تراکتور خرج کرده اونم به حساب دولت.
۶
مهرداد
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹، ۱۶:۰۶
به عنوان یه سپاهانی از اینکه زنوزی در انتقال حاج صفی فیرپلی ما رو رعایت نکرد ناراحتم اما...

اما بسیار خوشحالم که تراکتور بتونه با بیشتر هزینه کردن روی مسئولین و حامیان ناجوانمرد پرسپولیس رو کم کنه

نوش جونه طرفدارای تراکتور
۹
ayhab
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹، ۱۳:۴۱
خوب که چی فک کردی مث پیروزی هستش که بدون حساب کتاب خرج میکنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر