فهرست
بیانیه نساجی: سرمان را بریدند
بیانیه نساجی: سرمان را بریدند

بیانیه نساجی: سرمان را بریدند

آی‌اسپورت- نساجی مازندران نسبت به داوری دیدار این تیم برابر استقلال اعتراض داشته و حالا در آخرین ساعات شب این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اتفاقات امروز واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده:

داور در هر مسابقه فوتبالی، به منظور رعایت عدالت و برابری منصوب می‌شود اما آنچه در دیدار امروز استقلال تهران و نساجی مازندران مشخص بود موعود بنیادی فر و کمک‌هایش در انجام این کار ناموفق بودند. فیلم مسابقه ثابت کرد چه بلایی بر سر تیم پرطرفدار نساجی مازندران آمده است. یک گل آفساید و باد آورده برای حریف و  یک پنالتی سوخته و اخراج بی‌دلیل و نوبرانه برای نساجی مازندران نتیجه سوت‌های اشتباهی بود که به صدا در آمد و تمام زحمات تیم مظلوم ما را بر باد داد. به امید آن که از این به بعد برای خارج کردن استقلال یا هر تیم معروف دیگری از بحران، سر امثال نساجی بریده نشود اعلام می‌کنیم باشگاه نساجی مازندران اشتباهات باورنکردنی داوری این مسابقه را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کرده و کوتاه هم نخواهد آمد. در پایان یادآوری می‌کنیم که این شکایت و پیگیری به خاطر آزرده شدن دل تماشاگر عاشق و وفادار نساجی است که امروز دلش بدجوری از بی‌عدالتی شکست.

۵ ۷  
آی اسپورت
2017-10-21 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۸
طبق نظر کارشناسهای داوری داور جز اخراج نکردن بازیکن نساجی بخاطر تکل روی پای قربانی اشتباه دیگه ای نداشت. پس استقلال باید شاکی باشه. نساجی هم آدم شده حالا. بابا یبار پخش زندتون کردن دیگه‌ . چقدر جوگیر اخه!
امیدوارم این
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۵
تیم و هواداراش که نشون دادن جز هوچی گری و فحاشی چیزی برای نمایش دادن ندارن تا 100سال دیگه هم به لیگ برتر صعود نکنن.
ل.ع
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
رو كه نيست ...بازيكني كه با آرنج خسرو سر خسرو ضربه زد و بازيكني كه با استوك رفت رو ساق قرباني هر دو بايد اخراج مي شدن .
پروفسور دلال، دکتر جاعل و مهندس قلیونی!
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
طفلیا!! مربیشون هم فقط گفته بود اه! همین، اه!!. علی قربانی زانوش رو کرده زیر استوک بازیکنشون، خسرو حیدری با کله زده تو ارنجش اون یکی، فرشید توپ رو از گلر دزدیده و زده تو گل و داور صداش در نیومده، اون قربانی دیلاق هم توپو زده زیر طاق دروازه و فکر نمیکنه که گلر چجوری باید این توپ رو بگیره. ۹۰ دقیقه توپ و زمین گرفتن دستشون و انگار نه انگار که نساجی مهمونه!!
علی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۹
چرا تیم های شهرستانی همه اش توهم توطئه دارن؟
محسن
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۲۸
بحرانی که ازش حرف میزنی،مربوط به جدول و لیگ برتر است.جام حذفی بحرانی ندارد،در هر مسابقه یک تیم باید حذف بشود تا حالا چندتا تیم مطرح و مدعی لیگ برتری حذف شدند؟حرفی زدند؟ بدبخت استقلال که بردن نساجی(منکر توانایی قابل تحسین و شخصیت این تیم نشویم) هم برایش خروج از بحران تعبیر میشه!!!! قبلترها تیمی که سرخابیها را از بحران خارج میکرد،اول اسمش ذوب آهن بود! با ان یال و کوپال ادای مظلومها را هم درنمیاورد.
samiraaaa
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۲۲
بیشتر شبیهه بیانیه ها لنگ بعد از باختاشه تا نساجی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر