فهرست
شما بنویسید؛ بازگشت بیرانوند منطقی بود؟
شما بنویسید؛ بازگشت بیرانوند منطقی بود؟

شما بنویسید؛ بازگشت بیرانوند منطقی بود؟

آی اسپورت – ترکیب پرسپولیس برای بازی شب گذشته دو نکته مهم داشت. یکی حضور کمال کامیابی نیا در ترکیب اصلی و نکته مهم تر استفاده از علیرضا بیرانوند درون دروازه. اقدامی که موافقان و مخالفان خاص خودش را دارد. موافقان برانکو معتقدند سرمربی پرسپولیس از ابتدا گفته بود که در دو هفته ابتدایی لیگ به گلر ملی پوش تیمش بازی نمی دهد و علیرغم عملکرد خوب بوژیدار رادوشوویچ در دو بازی قبلی، بازی در اهواز نیاز به یک گلر باتجربه داشت و به همین دلیل برانکو سراغ بیرانوند رفته. در برابر این گروه، هستند افرادی که می گویند بهتر بود برانکو حداقل این هفته هم به بیرانوند بازی نمی داد تا جلوی به وجود آمدن یکسری حرف و حدیثها را بگیرد. درست است که سرمربی قرمزها اهل باج دادن به هیچ بازیکنی نیست اما طی روزهای گذشته این شایعه به وجود آمده بود که چون رفتار بیرانوند در تمرین تغییر کرده و با سایرین برخورد سردی دارد! برانکو مجبور شده از بیرانوند درون دروازه استفاده کند و این موضوع برای مربی ای که در ابتدای هفته، حضور بیرانوند در ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان را قطعی ندانسته بود اتفاق خوبی محسوب نمی شود.

به نظر شما استفاده از بیرانوند در اهواز تصمیم درستی بود یا باید رادو برای سومین هفته متوالی درون دروازه پرسپولیس قرار می گرفت؟

۴ ۹  
آی اسپورت
2018-08-10 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
مسعود
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
برانکو خودش میدونه داره چیکار میکنه حتما صلاح دیده
فرهاد
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
به نظر من شما مقاله نویسان حاشیه ساز و دوزاری دست از این مقالات و سوالات بیخود که دو دستگی بین هوادار ایجاد میکنه بردارید و کمی شرم کنید . بجاش برید دنبال حق پخش ، تبلیغات دور میدان ، ورود بانوان به ورزشگاه و مواردی که باشگاهها با مشکل روبرو هستن بپردازید . البته اگر توانایی و جرات دارید
مارال
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
وقتی سرمربی میگه باشه حتما منطقی دیگع
اشکان۴
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
هرچی باشه بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایرانه
و چند ماه دیگه بازی های آسیایی تیم ملی شروع می شه
و دروازه بان تیم ملی باید بازی کنه تا بتونه آماده و با انگیزه به تیم ملی برگرده
به نظر من برانکو درصدد هست پروژه و سناریویی که برای مسلمان و ... اجرا کرد، روی بیرانوند هم پیاده کنه ولی ظاهرا برانکو با توجه به جو هنوز جرات پیاده سازی کاملش رو نداره.
۹
آرش
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹
حکایت پدر و پسر و خرشونه! هر کار بکنن باز یه عده یه چیزی میگن. بهترین کار رو برانکو میکنه که در واقع کار خودشه میکنه و گوشش به اراجیف امثال شما بدهکار نیست!
خخخ
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
شما بنویسید
۳
لنگ اسپرت
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
لنگ هر شهرستانی بره وضع همینه و پارش می کنن و بهتره همون تهران بمونه و با مافیاگری جام جعلی بگیره همه مردم از لنگ متنفرند و برا همینم هر شهری میره خون بپا میشه.
۲
حسین اهوازی
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
دست برانکو خالی هست وگرنه بازیش نمیداد چون ممکن بود قهر کنه و حاشیه ایجاد بشه
۱
امیرعباس
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
به گفته ای اسپورت بیرانوند به دفتر برانکو رفت که یا ثابت ترکیب بشه یا با انتقالش موافقت کنند برانکو خان هم فرمود انتقال بیرو جوکه
نتیجه :برانکو با ذلت و خواری قبول کرد که بیرو ثابت ترکیب بشه تا منتقل نشه و البته حالا ما تازه متوجه میشیم که جوک ماجرا کجاش بود!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر