فهرست
جلالی در کنفرانس: فردا روز خوبی برای ماست
جلالی در کنفرانس: فردا روز خوبی برای ماست

جلالی در کنفرانس: فردا روز خوبی برای ماست

آی اسپورت - مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: ما در مجموعه‌ای از بازی‌های پرچالش هستیم، اما این فرصت خوبی است تا بچه‌های ما خود را به عنوان یک تیم اثبات کنند. در بازی‌های قبل هم دیدید با تمام مشکلاتی که داشتیم بچه‌ها سعی کردند عملکرد خوبی داشته باشند. فردا بچه‌های ما یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام خواهند داد و هواداران بی‌شماری هم از آنها در ورزشگاه آزادی حمایت خواهند کرد. قطعاً بازی با استقلال برای ما روز خوبی خواهد بود.

فردا یکی از بهترین بازی های ما خواهد بود

استقلال اگر دو بازیکن خود را ندارد به جای آنها بازیکنان بزرگ بی‌شماری روی نیمکت دارد. اگر من وضعیت خودمان را بگویم به مراتب در وضعیت سخت‌تری هستیم. ما جورج ولسیانی، احمد عبدالله‌زاده و محمد عباس‌زاده را در اختیار نداریم. شاید مشکل ما حادتر از استقلال باشد، اما ما یک تیم خوب هستیم. بچه‌ها انگیزه زیادی برای بازی فردا دارند. من به خاطر تمریناتی که تیمم در روزهای گذشته انجام داده است، این‌طور قاطعانه صحبت می‌کنم. شما فردا خواهید دید که ما یکی از بهترین بازی‌های‌مان را انجام خواهیم داد.

ما در مسجدسلیمان هم هوادار داشتیم

اینجا تهران است و قائمشهر نزدیک است و همه می‌آیند. ما حتی در شهرهای جم و مسجدسلیمان دور هستند هم هوادار داشتیم. من از تمام هواداران‌مان تشکر می‌کنم و امیدوارم در این مسیری که به ورزشگاه می‌آیند و می‌روند همیشه سلامت باشند. حمایت آنها به بچه‌ها انگیزه می‌دهد و قطعاً فردا هم شاهد حضور پرشور آنها خواهیم بود.

عباس زاده برای بازگشت عجله داشت

وضعیت عباس‌زاده مشخص نیست. او دو هفته پیش تمریناتش را با ما آغاز کرد، اما دوباره از همان نقطه قبلی دچار مصدومیت شد، شاید دلیل مصدومیت دوباره او هم همین بود که عجله داشت تا دوباره به تیم برگردد. در هر صورت فکر می‌کنم این بازیکن در اواخر فروردین ماه بتواند با ما تمرین کند.

     
آی اسپورت
2019-03-15 14:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر