فهرست
محسن؛ مسلمان‌تر از همیشه
محسن؛ مسلمان‌تر از همیشه

محسن؛ مسلمان‌تر از همیشه

آی‌اسپورت- نقش اول بردهای دو بازی اول نیم فصل دوم و البته زیبایی‌های بازی سرخپوشان کسی نیست جز ستاره شماره 77. محسن مسلمانی که این روزها چند گام از خود قبلی‌اش جلوتر رفته و آماده‌ترین روزهای خود را می‌گذراند. بعد از درخشش برابر سایپا و ارائه یک نمایش دلچسب، مسلمان در اهواز هم یک ستاره بود. جدای از پاس گلی که روی گل دوم برای امیری فرستاد، مسلمان در همه دقایق بازی در درست‌ترین نقطه زمین حضور داشت. از همکاری‌هایش با محرمی جوان در دفاع راست، تا هماهنگی زودهنگام با سروش رفیعی و طرح‌ریزی حملات خطرناک پرسپولیس.

مسلمان در مقاطعی از فصل ناآماده بود و حتی انتقادهایی هم شده بود که چرا پرسپولیس ذخیره مناسبی در پست او ندارد تا خطر نیمکت‌نشینی تهدیدش کند؟ حتی بعد از پیوستن سروش رفیعی به جمع شاگردان برانکو، مبهم‌ترین معادله و بحث آقای سرمربی و رسانه‌ها حضور همزمان این دو بازیکن فانتزی در ترکیب بود. حتی شایعاتی هم شده بود که مسلمان را به دلیل به خطر افتادن جایگاهش دلخور نشان می‌داد. اما تنها چیزی که از مسلمان دیده شد، تلاش بود و آرامش و سعی در همکاری و هماهنگی با سروش. اتفاقی که او را نه در مقابل رفیعی، بلکه در کنار او قرار داد تا بهترین نمایش‌های مسلمان را، بعد از آمدن سروش ببینیم.

دوندگی بی‌امان مسلمان، تعامل با سروش رفیعی و صادق محرمی در حمله و دفاع، و آرامش او، روز متفاوتی را برای شماره 77 پرسپولیس رقم زد. یک رفتار و بازی حرفه‌ای، در روزی که رفیق گرمابه و گلستانش در اعتراض به تعویض باز هم رفتاری غیرحرفه‌ای را به نمایش گذاشت.

۶۶ ۶  
آی اسپورت
2017-01-18 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
منتقد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
از یاد نمی بریم نوشتید پرسپولیس نیازی به سروش ندارد و آمدنش حاشیه است و مسلمان دلخور است و...
روسیاهی به دیگ ماند!
تيمور
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۳۰
شما لنگي ها قهرمان نميشيد
سامان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۳۵
اقای كیروش خیانت رو تو میكنی كه بهترین و اماده ترین پلی میكر ایران (مسلمان) رو دعوت نمیكنی و در عوض بازیكنای مصدوم و نیمكت نشین همیشه پای ثابت لیستت هستند
۴
تیمور همان برزو است
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۱۱
مفلوک تر از تو توی زندگیم ندیدم هههه
منتقد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
از یاد نمی بریم نوشتید پرسپولیس نیازی به سروش ندارد و آمدنش حاشیه است و مسلمان دلخور است و...
روسیاهی به دیگ ماند!
جاوید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۰۹
برانکو چندتا درس بزرگ به کی روش داد ، اینکه فوتبال فقط دفاع کردن نیست و فقط درست دفاع کردن راه بردن نیست .
مربی اگه مربی باشه هم میتونه باشخصیت و باکلاس باشه و هم تیمش همزمان بازی تهاجمی ارائه بده و دل هوادارو بدست بیاره و بهترین دفاع رو داشته باشه ...
یه چیز دیگه اینه ،مربی اگه مربی باشه ،احتیاجی به شومن بازی و هیایو و درست کردن جنگ روانی با مربی تیم مقابل نداره ،که تمرکز تیم حریف رو بهم بریزه تا تیمش به گل برسه (بازی با کره و قطر و ...)
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر