فهرست
دکه آنلاین: توفیق اجباری
دکه آنلاین: توفیق اجباری

دکه آنلاین: توفیق اجباری

آی اسپورت –   تیتر یک خبر ورزشی به صحبتهای دیروز برانکو اختصاص دارد. سرمربی قرمزها گفته بردهای تیمش همه را خسته کرده و بازیکنانش را به هیچ تیمی نمی دهد. این روزنامه درباره استقلال هم نوشته که کمپین حمایت از علی قربانی شکست خورد. خبر ویژه این روزنامه درباره شایعه محرومیت بی سر و صدای مهدی قائدی است.

 

خبر ورزشی 24 دی
خبر ورزشی 24 دی

گل نوشته که حسینی بعد از بازی با سایپا با خانواده مرحوم حجازی تماس گرفته و به آنها گفته که می خواهد راه ناصرخان را ادامه دهد. همسر ناصرخان هم به گلر جوان آبی ها گفته که همیشه باید احترام رحمتی را نگه دارد. دلداری آبی ها به قربانی و توصیه نامجومطلق به استقلال برای پیدا کردن جانشین جپاروف از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

روزنامه گل 24 دی
روزنامه گل 24 دی

عکس یک پیروزی احمد نوراللهی در کنار افشین پیروانی است. رایزنی های سرپرست جدید قرمزها بود که باعث شد نوراللهی مجوز حضور در تیمش را بدست آورد. تیتر یک پیروزی، واکنش به صحبتهای دیروز حسن زمانی درباره احتمال رسیدن استقلال به پرسپولیس است و این روزنامه با انتشار کاریکاتوری از عضو هیات مدیره آبی ها ادعای او را خیالی دانسته است.

پیروزی 24 دی
پیروزی 24 دی

 همشهری ورزشی با تیتر توفیق اجباری به محرومیت محسن ربیع خواه و بازگشت احمد نوراللهی به ترکیب پرسپولیس اشاره کرده. ترکیبی که مورد علاقه هواداران این تیم است. به نوشته این روزنامه، یحیی به تراکتورسازی پیشنهاد فسخ توافقی داده است.

همشهری ورزشی 24 دی
همشهری ورزشی 24 دی

     
آی اسپورت
2018-01-14 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر