فهرست
سیدورف فردوسی‌پور را به قاب تلویزیون بازمی‌گرداند؟
سیدورف فردوسی‌پور را به قاب تلویزیون بازمی‌گرداند؟

سیدورف فردوسی‌پور را به قاب تلویزیون بازمی‌گرداند؟

آی اسپورت - چند روز پیش بود که کلارنس سیدورف ستاره هلندی فوتبال جهان برای یک سفر تفریحی به کشور ایران و شهر تهران آمد. از همان بدو ورود، سیدورف مورد استقبال علاقه مندان ایرانی اش قرار گرفت. او در یک مصاحبه کوتاه گفت: «همسر من ایرانی است و علاوه بر این دوستان زیادی در این کشور دارم و خوشحالم که به ایران آمده‌ام.» اما شب گذشته هم این چهره سرشناس هلندی، در یک ضیافت شام میهمان چهره‌های مطرح کشورمان بود. علی دایی آقای گل جهان، وحید هاشمیان و کریم باقری ملی پوشان سابق فوتبال و عادل فردوسی‌پور چهره ماندگار و اسطوره تلویزیون ملی ایران.

البته خیلی ها حدس و گمان زدند که سفر سیدورف به ایران تفریحی نیست و او شاید برای مذاکره جهت مربی‌گری به ایران آمده است. شایعه‌ای که به نظر نمی آید صحت داشته باشد ولی حضور سیدورف در تهران یک مزیت دارد، آن هم برای عاشقان فوتبال. او می‌تواند مثل خیلی از فوق ستاره‌های دنیای فوتبال دیگر جلوی دوربین عادل فردوسی‌پور بنشیند و به سوال‌های جذاب و جنجالی او پاسخ دهد تا یک گفتگو و آیتم جذاب پنجشنبه شب آینده در برنامه فوتبال ۱۲۰ پخش شود.

عادل که چند ماه است برنامه نودش روی آنتن شبکه سه نمی‌رود و دیگر در قاب تلویزیون ایران دیده نمی‌شود، از هر فرصتی برای ساخت آیتم با ستاره‌های محبوب دنیا مصاحبه می‌کند یا آنها را به استودیوی برنامه‌هایش دعوت می‌کند، از مندیتا، سانز، اتوئو و فیگو گرفته تا دیگو فورلان و ژاوی هرناندز و حالا باید دید از این فرصت برای گفتگو با یکی دیگر از اسطوره‌های فوتبال جهان این بار برای شبکه ورزش استفاده می‌کند یا خیر؟ مصاحبه‌ای که قطعا مورد توجه مردم ایران قرار می‌گیرد و مردم مشتاق آن هستند، نه بخاطر اینکه طرف مقابل، ستاره سابق هلند است، بخاطر اینکه دلشان برای دیدن چهره عادل در قاب تلوزیون ایران تنگ شده است و بعد از اینکه سال قبل نود تعطیل شد و چند ماه پیش که با مصاحبه ژاوی به قاب تلویزیون و شبکه ورزش برگشت، حالا دوباره و پس از سپری شدن چندین ماه چشم انتظار دیدن اسطوره تلویزیون ملی ایران هستند.

مدال

۱۶    
آی اسپورت
2019-11-09 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر