فهرست
استقلال پیشنهاد داد؛ اشکان رد کرد
استقلال پیشنهاد داد؛ اشکان رد کرد

استقلال پیشنهاد داد؛ اشکان رد کرد

آی اسپورت – از روز گذشته بحث‌هایی درباره پیشنهاد باشگاه استقلال به اشکان دژاگه بازیکن ملی‌پوش تیم ملی ایران مطرح شد. وینفرد شفر سرمربی استقلال به مسئولان باشگاه گفته بود که به یک بازیکن در خط حمله و یک پلی‌‌میکر نیاز دارد. در رابطه با مهاجم، مسئولان استقلال گزینه‌های زیادی را معرفی کردند که در نهایت گومز پرتغالی انتخاب شد. برای دژاگه هم این موضوع مطرح شده که شفر این بازیکن را خواسته، اما مدیران استقلال به‌دلیل خالکوبی‌هایش از سرمربی آبی‌پوشان خواستند از جذب او صرف‌نظر کند.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می‌شود مدیران استقلال به شفر گفته‌اند به‌خاطر خالکوبی‌های اشکان دژاگه از جذب او صرف‌نظر کند گفت: «این مسئله کاملاً شایعه است. نه ابتدای فصل، نه نیم‌فصل دژاگه در لیست استقلال نبود، اما وقتی شفر اعلام کرد نیاز به پلی‌میکر دارد، از طریق مدیربرنامه‌های دژاگه با این بازیکن به‌صورت مستقیم صحبت کردیم. مدیربرنامه‌های دژاگه اعلام کرد که این بازیکن تمایلی برای حضور در ایران ندارد. شب گذشته هم بار دیگر تماس گرفتیم و همین موضوع را دوباره اعلام کردند. قرار بود ما با دژاگه صحبت کنیم و در صورت تمایل او برای حضور در استقلال، این بازیکن را به شفر پیشنهاد دهیم.»

پرسپولیس اولین تیمی بود که ابتدای فصل جاری، بحث حضور دژاگه در این تیم مطرح شد، اما در آن مقطع هم خود دژاگه و هم برانکو تمایلی نشان ندادند.

 

تسنیم

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-01-21 12:11:00
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۲
چرا خبرهای دروغ می نویسید خود باشگاه استقلال گفته که اصلا جز گزینه هاش نبوده
من قاچعلی هستم
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
دقیقا با وجود جابر و قربانی و بقیه لرد ها تیم استقلال نیاز به بازیکنی نداره
۱
گل آقا
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۴
شما عضو هیات مدیره باشگاه دوچرخه سواران هستید؟؟ خخخخخخخخ
۱
حمیدرضا
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
اشکان حاضره بدون تیم بمونه ولی رزومه شو خراب نکنه و تو تیم شش تایی آسیا نره! خخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر