فهرست
توضیح اسماعیلی؛ سوءتفاهم بود و رفع شد
توضیح اسماعیلی؛ سوءتفاهم بود و رفع شد

توضیح اسماعیلی؛ سوءتفاهم بود و رفع شد

آی اسپورت - فرشید اسماعیلی بازیکن استقلال عصر امروز با حضور در باشگاه استقلال، در جلسه کمیته انضباطی این باشگاه شرکت کرد. او چند روزی بود که به دلایل انضباطی در تمرینات تیمش شرکت نمی کرد. اسماعیلی در پایان این جلسه گفت: «امروز در جلسه کمیته انضباطی باشگاه شرکت کردم، در حضور مسئولان باشگاه در مورد مسایل مختلف صحبت کردیم و من هم حرف‌هایم را زدم. مدیران باشگاه نیز صحبت‌های من را شنیدند. یک موضوع و سوءتفاهم درون خانوادگی داشتیم که پس از صحبت‌های انجام شده برطرف شد. من افتخار می‌کنم پیراهن استقلال را به تن دارم و با همه وجود برای موفقیت تیم محبوبم تلاش می‌کنم. امیدوارم همه اعضای خانواده استقلال کنار یکدیگر و دست در دست هم بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم و باعث شادی دل هواداران عزیزمان شویم. پس از پایان این جلسه هم با آقای فتحی و آقای شفر دیدار و روبوسی کردم. از ابتدای دوران فوتبالم تا بحال نیز همواره تابع تصمیمات باشگاهم بوده و هستم و این وظیفه هر بازیکنی است.»

  ۵  
آی اسپورت
2018-11-11 20:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
صد رحمت به زمان علی پروین حداقل اون موقع بهروز رهبری فرد یه شیرینی و گل میگرفت و میرفت معذرت خواهی این یکی با یه ماچ سر و تهش را هم آورد.
این شفر واقعا آلمانیه؟ خداوکیلی با دیدن شفر من نظرم کلا در مورد آلمانیها که به نظم و دیسیپلین و سختگیری بیش از حد معروفن عوض شد. این بشر دست حمید درخشان را در بازیکن سالاری از پشت بسته
۸
هوادار متوهم پیروزی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
♦️پاسخ به گوشه ای از یاوه سرایی های مجری که در حالت عادی نبود

عبده، سرباز و مستشار آمریکایی و از نزدیکان شاه پهلوی، متهم به قتل جهان پهلوان تختی، صاحب فاحشه خانه های زنجیره ای و قمارخانه ها با دزدی بازیکنان شاهین، باشگاه پرسپولیس را تأسیس کرد.

همچنین بنایی که به اشتباه به نام هخامنشیان جعل می شود در اصل اثر عیلام ها و سومریان بوده که هزاران سال قبل تر در منطقه صاحب تمدن بودند.
هخامنشیان(خاخان منشیان) که با کمک یهود ها پایه گذاری شد. در اصل ایلی پابرهنه و در اصل هندو بودند که به گفته فردوسی، شاعر پارسی، در زمان کوچ به ایران از دیدن لباس کتان بازماندگان عیلام ها و سومریان تعجب نمودند و پوشش از پوست ببر را مایه مباهات خود خوانده اند!

خاخانمنشیان دولتی یهودی - پارسی ست که برای 600 سال از خط عیلامی برای نوشتن زبان خود! استفاده کرده اند.
ایلی برهنه که با دست غذا می خورد.( هندوها) و با پوست و برگ خود را می پوشاند و الفبایی برای زبان نداشت و ابزاری برای لوازم آشپزخانه، چگونه می تواند بناهایی با آن عظمت بسازد!؟
(همه لوازم آشپزخانه فارسی، ریشه ترکی دارند!
قابلاما
قاشیق
بوش قاب
بولود
دولما
و ...)

سر آخر این پادشاه یاوه گوی پارسی - یهودی به اصطلاح کوروش توسط ملکه تورکان، آنا تومروس سر بریده شد.

کتیبه های بسیاری از آن زمان توسط یهودها تحریف شده و تحویل فارس های تندرو شده است.
اما باز پس گیری الواح سومری توسط محققان زبان شناس و تاریخ شناس، تحریف این پابرهنه های یاوه سرا بر ملا شده است.
خود واژه پرسپولیس فارسی نیست . یونانی ست.
زیرا اصل نام بنا به علت تخریب و تحریف یهود و پارس تا به امروز پنهان شده است.
۳ ۱
110
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۲۵
کپی پیست از کانال هواداری ادوات کشاورزی!!
به والله بیشتر از این خودتون رو مسخره خاص و عام نکنید. یه زمانی مورد احترام همه بودین این توهم و نژادپرستب افراطی داره نابودتون میکنه. یه زمانی میرسه که بالاخره یه مرد پیدا میشه و بابت پرچم های اذربایجان و ترکیه ای که به ورزشگاه میارین، توهین های نژادپرستانه، شعار مرگ بر فارس، شعار خلیج عربی و تمام نفرت پراکنی ها و توهم ها و توهین ها و... مجازات تون میکنه.
۳
6
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
باور کن یه درصد هم احتمال نمیدادیم غوپی هایی که کیسه کشا در مورد اخراج یا جریمه یا نظم و انضباط تیمی میومدن درست باشه. اِفه نظم و انضباط و بعد پشت پرده التماس به بازیکن واسه موندن و حاشیه نساختن
۵
f
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۷
.