فهرست
نقل قول‌های روز: کریم در المپیاکوس موفق می‌شود
نقل قول‌های روز: کریم در المپیاکوس موفق می‌شود

نقل قول‌های روز: کریم در المپیاکوس موفق می‌شود

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

استقلال تمرکز ندارد

من به تیم و شرایط آن نزدیک نیستم اما آنچه که از دور احساس می کنم این است که تیم تمرکز ندارد. نه بازیکنان و نه کادر فنی و این فشارهای جانبی و شایعاتی که پیرامون تیم وجود دارد هم باعث می شود تا تمرکز بیشتر به هم بخورد. آرامش از استقلال گرفته شده است و کار کردن در این فضا سخت است.
مجید صالح مربی سابق استقلال، تیم منصوریان را آسیب شناسی کرده

کریم بازیکن بزرگی است

کریم بازیکن بزرگی است. او از آن دسته مهاجمانی است که در بازی دائم جا عوض می‌کنند و او با تکنیک و قدرتمند است.انصاری فرد می‌تواند به تنهایی خط حمله را رهبری کند. می‌دانم که او یکی از بهترین مهاجمان سوپر لیگ یونان است. به نظرم رفتن به المپیاکوس باعث پیشرفت او خواهد شد و او را در مسیر رشد و تعالی قرار خواهد داد. بدون شک رقابت برای انصاری در محیطی جدید سخت خواهد بود. با این وجود من معتقدم که انصاری فرد در زمان مناسب به تیمش کمک خواهد کرد.
نظر کارلوس کی روش درباره پیوستن انصاری فرد به المپیاکوس

Afc هزینه های ما را بدهد

در 2 بازی مجبوریم که خارج از ایران به میدان برویم و کسانی که چنین شرایطی را به ما تحمیل کرده‌اند باید هزینه میزبانی ما از حریفان عربستانی را در کشور سوم پرداخت کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا نقش موثری در این اتفاق داشت و حالا باید هزینه‌های ما را هم تقبل کند. ما از طریق سازمان لیگ و فدراسیون پیگیر این مسئله هستیم و امیدواریم سازمان لیگ مطالبات ما را بدهد تا خودمان را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم.
درخواست ویژه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از کنفدراسیون فوتبال آسیا

مشکلات مالی پیرم کرده

نمی‌دانم باید چه کار کنم و مشکلات مالی مرا پیر کرده است. با این شرایط خواهان جدایی هستم و حتی این را به باشگاه هم گفتم. زمان زیادی هم تا پایان فصل نقل‌وانتقالات باقی نمانده است، اما هنوز جوابی نگرفته‌ام. آقای کشوری‌فرد مدتی پیش از من خواست بمانم و به تیم کمک کنم، اما واقعاً مشکلات مالی پیرم کرده است.
قاسم دهنوی درباره دلایل غیبتش در تمرینات صبا توضیح داده


کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-22 09:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر