فهرست
مطالبات این مربی نجیب را کی می‌دهید؟
مطالبات این مربی نجیب را کی می‌دهید؟

مطالبات این مربی نجیب را کی می‌دهید؟

آی اسپورت - ای کاش امروز عرب به جای اعلام رقم کل هزینه‌های باشگاه در یک فصل و اعلام رقم قرارداد برانکو آن هم با احتساب آپشن و محاسبه آن به تومان می‌گفت که طلب برانکو دقیقا کی پرداخت می‌شود، آن هم مربی نجیب و موفقی مثل برانکو که قبول پیشنهاد یک میلیون و ۵۰۰ هزار  دلاری بیشتر الاهلی را منوط کرده به بدعهدی پرسپولیس. قرارداد پایه‌اش در پرسپولیس پانصدهزار یورو کمتر از کی‌روش بدون جام بوده و فقط دویست هزار دلار با قرارداد فصل آتی شفر اخراج شده تفاوت دارد.

مهم‌تر اینکه با دو دو تا چهار تا کردنِ اظهارات عرب و یک بررسی ساده مشخص شد برانکو ۷۰ درصد قراداد و آپشن‌هایش را نگرفته و ۳۰ درصد مابقی را هم همین یک ماه قبل با ماه‌ها انتظار و چند مکاتبه -و نه مصاحبه- دریافت کرد، آن هم در روزی که به تیم به جای بیست درصد وعده داده شده هفت درصد پرداخت شد و همین خود حاشیه‌هایی برای برانکو ایجاد کرد. واقعا این نوع رفتار برانکو در قبال پرسپولیس را چگونه باید توصیف کرد، جز عشق و نجابت؟!

۱۱۲ ۵  
آی اسپورت
2019-06-09 22:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امیرعباس
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۵
شما خبر ندارید حتی شنیده شده برانکو تو شبای ماه مبارک رمضان به خونه فقرا شبونه و با چهره مبدل غذا می برده نگفته که ریا نشه .....اوه اوه اوه اوه گریه حضار!!
۸
ادوین
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۲
به گفته خطیر پول صیادمنش خرج شفر شده اونم تا لحظه ای که سرمربی بوده و طلب سال بعدش همچنان پابرجاست. یه سرمربی پول فصل اینده اش رو میخواد، برانکو هم طلب سال قبلش. جناب عرب که کارش شده اعلام نرخ دلار ولی کاش میگفت چطوره که پرسپولیس تو دوسال به اعلام باشگاه 4/5 میلیون دلار درامد داشته نمیتونه حق و حقوق سرمربیش رو بده؟ چرا فقط نرخ دلار برای برانکو و باشگاه پرسپولیس بالاست؟ قرارداد برانکو با اپشن هایی که برای قهرمانی بوده بالا رفته و کاملا حق سرمربیه حالا هر تیمی که بود.
۹
کنت دراکولا
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۳۳
این مربی رو داریم که معاون رقیب سرکوفتشو نسبت به شفر به طرفداراشون امروز زده!!مربی ای که طبق گفته خطیر شش ماهه حقوق نگرفته ولی صداش در نیومد ولی شفر به خاطره پنج هزار دلار می اومد بست مینشست و تکون نمیخورد تا پولشو بگیره بعد بره سر تمرین و بازی تا شال تکون بده و طرفداران احمق کیسه خر کیف بشن یا صدهزار دلار فرستادن با تیام و جبارف قرار داد ببندن ولی هشتاد هزار تاشو خودش بر میداره نه مثل برانکو که میگه اول پول بازیکنها رو بدین بعد مارو!!!!اینهارو امروز خطیر بین ۳۱ نفر کیسه که رفتن تجمع میگفت!!این مربی ما هستش که مدیر و معاون رقیب حسرتشو میخورن بعد اونموقع عوام کیسه کش که از نظر فهم و شعور اندازه ی یه خوک هم نیستن میان اراجیفی که لایق خودشون و مربیشونو و حتی پدرشون هست رو نسبت میدن به این مرد جنتلمن!!بعد اوتموقع عرب حرومزاده بی پدر میخاد این مرد رو عاصی کنه تا از تیممون بره!!واقعا اگه یه ادمین این کانالهای کیسه کش که خیلی نفهم هم هستن رو بیارن مدیر عامل پرسپولیس کنن نمیتونه مثل این عرب حرومزاده تیم رو از هم بپاشونه!!واقعا لعنت بر پدر و مادرت بره ای عرب!!ایکاش میخوندی این مطلب رو تا بدونی چقدر فحش و ناسزا که البته به حق هم هست نثار پدر و مادرت شده.فقط خواهشا گورتو گم کن و از تیممون برو فقط برو.
Asqar
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۳۰
این متوهم هنوز خیال می‌کنه برانکو جام گرفته؟!! هنوز نمیدونه وزیر ورزش به اینا جام داده!!
۴
Mojtaba
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۴۳
حجم سوزش و آتشی که از دل و جان هوادارهای رقیب بیرون میاد نشانه کیفیت و موفقیت برانکوست بیشک شب روز دعا می کنید که برانکو برای تا شاید نوبت قهرماتی و برد داربی به تیمهای شما برسه
زحی خیال باطل
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر