فهرست
مذاکره پرسپولیس با طارمی؛ بمب خودتی پسر 
مذاکره پرسپولیس با طارمی؛ بمب خودتی پسر 

مذاکره پرسپولیس با طارمی؛ بمب خودتی پسر 

 

آی‌اسپورت- بازگشت ملی پوشان و ورود آنها به بازار یعنی داغ شدن نقل و انتقالات. طارمی می خواهد به اروپا برود. عزمش جزم و قول و قرارها را با ایجنتش فاضلی گذاشته،در اروپا پیشنهاد از ترکیه گزیته تا بلژیک و یونان کم ندارد، یکماه قبل هم با نماینده عرب نشسته دور یک میز، کافی و چایی و نسکافه و کیک و در انتها؛ می خوام برم اروپا راستش!  برانکو اما با علم به این موضوع و از آنجا که تصور می کند احتمال پیوستن علیپور به آلمریا اسپانیا یا آ. آک آتن زیاد است دوباره در لیست خرید سه چهار نفره خود نوشته؛ مهدی طارمی! 

حالا این هفته... طارمی فوق احساسی است و البته عاشق پرسپولیس، او با ترانسفر به الغرافه و حضور در جام جهانی یک میلیون یورو سود در یکسال و نیم گذشته به پرسپولیس رسانده و با این وجود..... اگر کمی با او کلنجار بروی هیچ بعید نیست به ناگاه برود استادیوم شهید کاظمی.

 او همیشه در نقل و انتقالات همه که هیج حتی خودش را هم جان به لب کرده تا تصمیمی بگیرد. ترانسفر ها و تصمیمات او در تابستان‌ها مثل فیلم های هندی می‌ماند. باور کنید خودش هم آلان نمی‌داند فصل بعد کجا باری خواهد کرد. روی غیر قابل پیش بینی بودن او مثل برانکو کمی نا قسمتی حساب کنید. چه شود اگر بشود. بمب خودتی پسر!

۸۵ ۵  
آی اسپورت
2019-06-14 08:43:00
نظر دهید

۵ نظر
حسین
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۰۱
isport حقیر فقط در حال هواداری از پیروزی و استقلال که واقعا حال ادمو از یه رسانه به هم میزنه... خوب خجالت نکشین یه بوق بگیرین برای تیم حکومتی بوقچیم بشین که البته خیلی شرافتمندانه تر از این نوع کار کردن شماست. نتیجه این نوع خبر رسانی کثیف این میشه توی آزادی میزنن هوادار سپاهانو هواداران پیروزی میکشن ولی سپاهانو مقصرنشون میدن. تا حالا یه مطلب کار نکردین که تمام درگیری های جنجالی لیگ توی بازی های پیروزی اتفاق افتاد و همیشه هم طرف مقابلو مقصر جلوه دادین..این کارهای کثیف تا یجایی جواب میده بعدش شما میمونین کارهای کثیفتون
فرهاد
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۵۸
به به جناب همدلی . اقای قدوسی از همدلی چه خبر . تا ی مصاحبه کوتاه از دروغهای شاخدار عرب امد این عالیجناب انقدر ذوق زده شد که سریعا یک نوشته منتشر کرد که همدلی کار خودش را کرد . خودت از ان نوشته الان خنده ات نمی گیرد حالا از طارمی ذوق زده شدی؟ باور کنید اینقدر که ایشان دنبال اسامی و بت پرستی است خود مدیران پرسپولیس نیستند
۳
امید
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۰۷
حسن منگول، برو مطالب تیم خودت را بخون که آی اسپورت بیشتر مطلب بزنه وقتی مطلب تیمت بازدید کننده نداره تقصیر آی اسپورت نیست. طرفدار چاپاهانی یا سوراخدور!!؟
۵
...
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۱۲
حسین ابله چارپاهانی، تلوزیون همه چیز را از بازی پرسپولیس-سپاهان توی آزادی نشون داد. تمام سنگ پرانی ها، شکستن صندلی و خرابکاری از سمت سپاهانی ها بود. تلوزیون نشون داد فرمانده نیروی انتظامی چطور التماس سپاهانی ها را می کرد ولی اونها حرف گوش نکردند، به نیروی انتظامی حمله کردند تا اینکه یگان ویژه مجبور شد وارد عمل بشه و اونها را به باتوم ببنده. بخاطر وحشی گری چارپاهانی ها، پرسپولیس باید مجازت بشه خاک بر سر ابله عقده ای!!؟
۸
سامان
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۵
بابا ول کنید اینا رو بزارید برن به تیمهای مثلا اروپاییشون برسن همونطور که احمد زاده رفت اروپا ما مثل کیسه کشا نیستیم که هنوز دارن دستمال کشی تیام و ابراهیمی رو میکنن طرف تو اوج نیاز ول کرده رفته یه تیم درجه دو باز التناسشو میکنن ما با اونا فرق داریم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر