فهرست
سوژه روز؛ استقلال یک کریم باقری کم دارد!
سوژه روز؛ استقلال یک کریم باقری کم دارد!

سوژه روز؛ استقلال یک کریم باقری کم دارد!

آی اسپورت - وقتی به حواشی این روز‌های استقلال نگاه می‌کنیم بیش از هر زمان دیگری به ضعف مدیریت کادرفنی این تیم در جمع کردن حواشی پیرامون تیم‌شان پی می‌بریم. حواشی که هر یک برای ناکامی یک تیم بزرگ کافی است. اوج این حواشی هم در بین دو نیمه دربی 89 در رختکن آبی‌پوشان رخ داد و چیزی نمانده بود که درگیری شدیدی بین بازیکنان خارجی و چند بازیکن ایرانی این تیم شکل بگیرد.

در این بین فردی در کادرفنی استقلال نبود که این حواشی را جمع کند و اگر این کار را می‌کرد حداقل در نیمه دوم تا این حد شاهد افت فنی بازیکنان خارجی استقلال در بازی نبودیم. شاید اگر کادر فنی استقلال هم مربی ایرانی چون کریم باقری به خود می‌دید هیچ وقت چنین اتفاقی در رختکن این تیم رخ نمی داد. باقری بارها با عکس العمل‌های به موقع‌اش در تمرینات و اردوهای پرسپولیس جلوی درگیری و به حاشیه رفتن بازیکنان تیمش را گرفته است.

در بین بازیکنان پرسپولیس نفراتی هستند که استعداد زیادی برای حاشیه درست کردن برای خود و تیم‌شان دارند اما هر بار که پای‌شان را از گلیم خود درازتر کرده‌اند با واکنش تند باقری مواجه شده‌اند. بازیکنی در پرسپولیس وجود ندارد که باقری را دوست نداشته باشد و او در کنار اینکه با بازیکنان رفیق است همواره طوری رفتار می‌کند که همه از وی حساب ببرند. شاید به خاطر همین است که برانکو در مدت حضورش در پرسپولیس بسیار علاقمند به کار کردن با باقری بوده و رابطه خیلی خوبی هم با وی دارد.

فوتبالی

۵۷ ۳  
آی اسپورت
2019-04-01 19:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
HHEE
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۰۶
چیزی که خنده دار میکنه داستان رو اینه که وقتی مجیدی اومد استقلال رسانه های کم هوششون جر دادن خودشونو که بگن باقری و مجیدی همسطح هستن که به اونجای پدربزرگای گرامیشون خندیدن. تو همین دربی هم مشخص شد که چقدر تفاوت داره کاریزماشون با هم.
حرف حساب
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۰
کریم باقری نعمتیه که فوتبال ایران دیگه نداره! زنده باشی کریم جان. اسطوره به معنی واقعی کلمه هستی
۴
Ashkanred
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۴۵
استقلال هم بزرگانی همچون محمود فکری ، پاشازاده و خرمگاه داره ، بعد یک بچه خوشگل رو با هوچی گری میاد رو نیمکت . اما فرق ٱقا کریم با بقیه اینه که منافع پرسپولیس رو به خودش ترجیح می ده ، قطعا ٱقا کرم هم می تونست سرمربی یکی از تیم های لیگ برتری یا دسته یک باشه . یاشاسین کریم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر