فهرست
سرمایه‌سوزی منصوریان؛ مازادی که ملی‌پوش شد
سرمایه‌سوزی منصوریان؛ مازادی که ملی‌پوش شد

سرمایه‌سوزی منصوریان؛ مازادی که ملی‌پوش شد

آی اسپورت – امیرحسین نجفی، دروازه‌بان جوان دو فصل قبل استقلال که توسط منصوریان کنار گذاشته شده است، در لیگ آذربایجان و تیم جوانان این کشور عملکرد درخشانی داشته است و آینده روشنی برای خود ترسیم کرده است. نجفی که در زمان مظلومی به عنوان گلر سوم پس از رحمتی و طالب‌لو در استقلال حضور داشت فرصتی برای بازی پیدا نکرد و تمام فصل نیمکت نشین بود.

فصل بعد از آن و زمانی که منصوریان هدایت استقلال را بر عهده گرفت، بدون اینکه حتی یک دقیقه تمرین این بازیکن را ببیند او را در فهرست مازاد قرار داد و این بازیکن به توصیه ترابپور، مربی گلرهای پیشین استقلال به تیمی رفت که فرصت بازی داشته باشد. به همین منظور او به سرداربوکان در لیگ دسته دوم رفت و زیر نظر پیروز قربانی بازی کرد و توانایی‌هایش را نشان داد و پیشنهادی از لیگ آذربایجان دریافت کرد و از ایران رفت. نجفی به تیم زیر 21 سال آذربایجان هم دعوت شده است و مقابل لهستان به میدان رفته است و به زودی قرار است در پیراهن این تیم مقابل زیر 21 سال آلمان هم به میدان برود.

ایلنا

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2017-09-11 13:02:00
نظر دهید

۴ نظر
الکی بهم نمیگن شیشعلی
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۰۷
تخصصم سرمایه سوزی و به گل نشوندن تیم های میلیاردیه.
اعتقاد دارم پنجم کردن رئال مادرید با اون همه ستاره فقط در تخصص من و کیروشه
ناشناس
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۴
اگه شما میدونستید همون اول میگفتید وگرنه من میگم بازی اینیستا ژاوی و فیرمینیو و مسی و رونالدو و بقیه خوب است ولی خب کشفشون نکردم ولی شما که مثل من کشف نکردید ادعا هم دارید ! خب شما هم بودید مینداختید دور وگرنه همون اول میگفتید !
۶
جم جم
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۱
سلطان اسپویل کردن استعداد هستند ایشون
در فیفا اشنایانی دارم
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
تقصیر من نبود رحمتی گفت ردش کنم

من هم که جز رستوران داری چیزی بلد نیستم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر