فهرست
درگیری در تمرین؛ کاپیتان محبوب چاقو خورد!
درگیری در تمرین؛ کاپیتان محبوب چاقو خورد!

درگیری در تمرین؛ کاپیتان محبوب چاقو خورد!

آی اسپورت- خبری از یک درگیری در تمرین یکی از تیم‌های لیگ برتری در رسانه‌ها منتشر شد که باورکردنی نیست اما گویا اتفاق افتاده! شنیده‌ها حاکی از آن است که در تمرین آخر این تیم، بین کاپیتان این تیم و یکی از بازیکنان جوانش درگیری لفظی به وجود آمده و کار به چاقوکشی رسیده و آقای کاپیتان در این درگیری چاقو خورده و از ناحیه دست مجروح شده! هنوز این خبر عجیب تایید نشده اما برای تایید آن باید منتظر آغاز بازی این تیم باشیم. گفته می‌شود شدت جراحت کاپیتان محبوب، به قدری بوده که امروز او با دستی بانداژ شده بازی خواهد کرد.  

۸۱ ۱۰  
آی اسپورت
2017-10-13 14:27:00
نظر دهید

۱۰ نظر
یاشار تبریزلی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
حالا هی یاشار فریاد بزنه بازیکنان مربیان و مهمتر از اونا هواداران سایر تیم های ایران را برای دوره آموزشی فرهنگ و تمدن بفرستید تبریز
کو گوش شنوا!
خودم حاضرم رایگان تو این کلاس ها به همه آموزش ادب و تربیت و مهرورزی بدم
فرشاد4تای95
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
یاشارخخیلی باحالی بازیکنای تراکتوربودن
...
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
خخخ... شما دیگه روی طرفداران پیروزی رو سفید کردی!... اول این فصل یحیی چشمشو روی یه درگیری بست حالا سنگ رو سنگ بند نیست دیگه!
فرشاد4تای95
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
یاشار اشتباه کردم.فکرمیکنم ششتقلالیها هستند
۲
فرشاد4تای95
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
ی بی وجوداسم منواورد یاشاربازم میگم خخیلی باحالی
یاشار تبریزلی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
با شجاعت اعتراف میکنم ضایع شدم
اصلا فکر نمیکردم این خبر مربوط به اردوی تراختور باشه
همیشه شما سرخ و آبی ها ضایع میشید یه بارم حالا آقا یاشار شد
مهدی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
راس میگه.این متوهم راس میگه.انقد فرهنگ دارن که هیچ تیمی از فحش در امون نیس توی تبریز.انقد بافرهنگن که بازیکنای سابقشون رو با بدترین فحشا پذیرایی میکنن.انقد فرهنگشون بالاس که بخاطر یه اشتباه داوری تا پمپ بنزین داور رو دنبال میکنن و کتکش میزنن!انقد بافرهنگن که به همشهریا و همزبونای خودشون بدترین توهینا رو میکنن مثل دایی و باقری.انقد فرهنگ دارن که با پرچم کشورهای همسایه میان ورزشگاه و حتی بنر میزنن آذربایجان ایران نیست.انقد بافرهنگن که توی درگیری با ملوانیا به بزرگان گیلان مثل کوچک جنگلی فحش میدن....خلاصه برای بافرهنگ بودنتون مثال زیاده.حال ندارم بقیه رو تایپ کنم
سعید
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
عارف آقاسی
تی تی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
ماجرا از این قرار است که عصر چهارشنبه در رختکن تراکتورسازی مهدی کیانی با چاقویی که همراه داشته است، اقدام به شوخی با عارف آغاسی می کند. وقتی آغاسی قصد می کند چاقو را از دست کیانی بگیرد، کاپیتان تراکتور چاقو را از دست او می کشد و همین امر باعث بریدگی شدید دست چپ مدافع جوان تراکتور می شود.
در ادامه نیز درگیری لفظی میان دو بازیکن شکل می گیرد و با ورود کادرفنی و سایر بازیکنان این درگیری خاتمه پیدا می کند.
آغاسی در اردوی تراکتور قبل از بازی با پارس جنوبی نیز با بانداژ دست حضور پیدا کرد و با همین شرایط بازی با پارس جنوبی را نیز انجام داد.
،،،
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
چاقو دست کاپیتان تیم چیکار میکرده،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر