فهرست
رسمی: برانکو سرمربی تیم ملی عمان شد
رسمی: برانکو سرمربی تیم ملی عمان شد

رسمی: برانکو سرمربی تیم ملی عمان شد

آی اسپورت - با اعلام فدراسیون فوتبال عمان برانکو ایوانکوویچ به طور رسمی هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را بر عهده گرفت. او پس از برگزاری جلسه با سالم بن سعید الوهیبی رییس فدارسیون فوتبال این کشور قرارداد خود را به عنوان سرمربی نهایی کرد. برانکو ایوانکوویچ که بعد از جدایی از پرسپولیس و قبول هدایت الاهلی عربستان، حضوری کوتاه مدت در این کشور داشت، طی ماه‌های اخیر شایعات زیادی را در خصوص بازگشت به پرسپولیس و حتی قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران و جانشینی مارک ویلموتس را متوجه خود می‌دید.

برانکو که همواره از داشتن پیشنهاداتی از چین، امارات و... صحبت کرده بود و اکنون اما با حضور در عمان قرارداد خود با فدراسیون فوتبال این کشور را نهایی کرد و رسما جایگزین اروین کومان شد. مارکو استیلینیکوویچ و پانادیچ دو دستیار برانکو در تیم ملی عمان خواهند بود. این دو پیش از این در پرسپولیس و الاهلی عربستان نیز در کنار این سرمربی قرار داشتند.

تیم ملی عمان در مقدماتی انتخابی جام جهانی در گروه پنجم و با تیم‌های افغانستان، هند و قطر همگروه است و با کسب 12 امتیاز بعد از قطر شانس قطعی صعود به مرحله بعدی محسوب می‌شود. برانکو ایوانکوویچ 65ساله، سابقه حضور در فوتبال آسیا با هدایت تیم ملی ایران، پرسپولیس، الاهلی عربستان، الاتفاق عربستان، شاندونگ چین، الوحده امارات را در کارنامه دارد و عمان مقصد جدید او محسوب خواهد شد.

۱    
آی اسپورت
2020-01-19 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر