فهرست
ستاره یعنی مسجدسلیمون!
ستاره یعنی مسجدسلیمون!

ستاره یعنی مسجدسلیمون!

آی اسپورت- تیم روئین‌تن لیگ برتری شکست‌ناپذیری‌اش را در هفته یازدهم هم حفظ کرد تا در لیگی که مدعیان مختلفی از شرق و شمال غرب و مرکز برای فتح جام تلاش می‌کنند، خط تیره شکست‌ناپذیری جلوی نام تیمی از جنوب ایران خودنمایی کند. نفت مسجدسلیمان که در دیدار با پرسپولیس نشان داد اینکه تا‌کنون شکستی را در لیگ برتر متحمل نشده بی‌دلیل نبوده و خط دفاعی آهنین این تیم در کنار دروازه‌بانی که انگار دوباره احیا شده و از روزهای بدش فاصله گرفته در کنار هم چنین رکوردی را تا اینجای لیگ برتر ثبت کردند. 

شاید تعداد زیاد تساوی‌های نفت مسجدسلیمان تا اینجای لیگ برتر موجب شده بود تا خیلی‌ها در اصالت ثبت این رکورد شک کنند اما پیروزی سه امتیازی در تهران و برابر قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر دیگر شک بدبین‌ترین منتقدان را هم به یقین بدل کرد که این نفت مسجدسلیمان امسال یکی از پدیده‌های لیگ برتر است. به‌ویژه اینکه آنها تا اینجای لیگ، بازی‌های سخت خود را با ۵ تیم بالای جدولی استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و شهرخودرو پشت‌سر گذاشته‌اند و حالا که در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار دارند روزهای آسان‌تری تا پایان نیم‌فصل انتظارشان را می‌کشد. 

فراموش نکنید که نفت مسجدسلیمان یکی از مجموعه تیم‌های زیر مجموعه وزارت نفت است که امسال بارها با مشکلات مالی و واگذاری به خارج از مجموعه وزارت مواجه بوده. با این حال تیمی که مهدی تارتار تا اینجای رقابت‌ها ساخته مجموعه‌ای از بازیکنان هم‌قد است که هیچ‌کدام‌شان تک‌ستاره تیم نیستند و همه در کنار هم مجموعه‌ای را ساخته‌اند که تا هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر تحسین‌برانگیز بوده است. 

مهدی تارتار که سال‌ها تجربه زیستن در تیم‌های اینچنینی را داشته دیگر به تجربه می‌داند داشتن مشکلات مالی، نداشتن زمین تمرینی و لباس مناسب و هزار و یک مشکل ریز و درشت دیگر بخش جدا نشدنی این سال‌های این تیم‌هاست و به بخشی از مؤلفه‌های هویتی آنها تبدیل شده است. از همین‌رو او از آن دست مربیانی است که اهل غر زدن و بهانه آوردن نیست و سفت و سخت به کارش می‌چسبد تا نتیجه مطلوب را حاصل کند. 

در سال‌های اخیر البته مهدی تارتار و مربیان دیگری نظیر یحیی گل‌محمدی از شایعاتی هم به دور نبودند. شایعاتی که خود تارتار مجبور شد در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس به آن واکنش نشان دهد و بگوید: «در تیم‌هایی که من مربیگری کردم و با آنها برابر پرسپولیس بازی کرده‌ایم، نتایج خوبی نگرفته‌ام که همین موضوع باعث شده حرف و حدیث‌هایی ایجاد شود. من از اینجا اعلام می‌کنم که دوست دارم پرسپولیس موفق شود اما در بازی‌های رو‌در‌رو با تیم‌های من موفق نباشد. زمانی که تیمی را هدایت می‌کنم دوست دارم تیمم پیروز باشد. اگر من بگویم پرسپولیس را بیشتر از خودم دوست دارم دروغ گفته‌ام. همیشه صداقت سرلوحه کارم بوده است.»

۱    
آی اسپورت
2019-11-24 01:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر